Kino w Kaletach. Outdoor Cinema przygotowało sześć seansów dla młodszych i starszych widzów

Mieszkańcy Kalet i okolic mogą skorzystać z okazji, by wybrać się na filmową projekcję bez konieczności długiego dojazdu do kina. Ono samo przyjedzie do nich. W tym miesiącu w Miejskim Domu Kultury będzie można zobaczyć pięć produkcji, które niedawno pojawiły się na ekranach.

Bezgotówkowe Kino Objazdowe
Kino kalety repertuar

Kino w Kaletach

Już 20 lutego na miłośników dobrych filmów czeka dzień pełen wrażeń. Do Leśnego Zakątka Śląska zawita profesjonalne kino objazdowe Outdoor Cinema. Projekcje odbędą się w Miejskim Domu Kultury w Kaletach (ul. Lubliniecka 2). W repertuarze znalazło się pięć produkcji i sześć seansów. Bilety można już nabywać poprzez stronę internetową lub w kasie przed wydarzeniem. Dostępne są wejściówki w cenie: 20 zł (normalna), 18 zł (ulgowa) i 16 zł (grupowa).

Repertuar Outdoor Cinema

  • "Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele"
Gdy do Wyspy Puffinów zbliża się wielka burza, Oona odkrywa, że ostatnie Małe Jajko w tym sezonie zniknęło w tajemniczych okolicznościach. Wraz z nowymi przyjaciółmi postanawia je odnaleźć i bezpiecznie sprowadzić do domu.

godziny seansów: 9:00 (dla grup zorganizowanych), 14:00

  • "Akademia Pana Kleksa"
Film przedstawia historię pozornie zwykłej dziewczynki – Ady Niezgódki – która trafia do tytułowej Akademii, żeby poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności. Przy pomocy wybitnego i szalonego pedagoga profesora Ambrożego Kleksa rozwija swoje niesamowite umiejętności, a także wpada na ślad, który pomoże jej rozwikłać największą rodzinną tajemnicę…

godzina seansu: 11:00 (dla grup zorganizowanych)

  • "Baby Boom, czyli Kogel Mogel 5"
Piotruś (Maciej Zakościelny) – razem z żoną (Katarzyna Skrzynecka), teściową (Dorota Stalińska) oraz Leopoldem (Marian Opania) – przenosi się do nowego domu: zabytkowego dworku. A Marlenka postanawia przy okazji znaleźć rodzinie odpowiedniego, pasującego do eleganckiej rezydencji przodka… Z kolei Agnieszka (Aleksandra Hamkało) robi na uczelni karierę, ale tuż po obronie doktoratu nagle odkrywa, że jest w ciąży. A gdy na świat przychodzi mały Kuba… zaczynają się problemy!

godzina seansu: 16:00

  • "Sami swoi. Początek"
Pawlak (Adam Bobik) i Kargul (Karol Dziuba) – bohaterowie kultowej trylogii ,"Sami swoi", przed trafieniem na Ziemie Odzyskane byli sąsiadami we wsi na Podolu. I już wtedy było to wybuchowe sąsiedztwo… "Sami swoi. Początek" to barwna opowieść, w której drobne złośliwości przeplatają się z życiowymi kamieniami milowymi. Charakterne postaci w połączeniu z wielką historią w tle zabiorą widza w sentymentalną, ale też porywającą i pełną humoru podróż.

godzina seansu: 18:00

  • "Kos"
Wiosna 1794 roku, w Polsce wrze. Do kraju wraca generał Tadeusz Kos Kościuszko, który planuje wzniecić powstanie przeciwko Rosjanom, mobilizując do tego polską szlachtę i chłopów. Towarzyszy mu wierny przyjaciel i były niewolnik, Domingo. Tropem Kościuszki wraz z listem gończym podąża bezlitosny rosyjski rotmistrz, Dunin, który za wszelką cenę chce schwytać generała, zanim ten wywoła narodową rebelię.

godzina seansu: 20:30

Krystyna gizowska kalety

Może Cię zainteresować:

Kalety będą muzycznie świętować Dzień Kobiet. Na scenie pojawi się Krystyna Giżowska

Autor: Urszula Gołkowska

07/02/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon