Kolej na Zniżki, czyli kulturalna promocja KŚ

Jesień to ta pora roku, którą jedni kochają, a drudzy nienawidzą. Deszcz, wahania temperatur nie zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu. Właśnie dlatego, wielu Ślązaków nie opuszcza swoich czterech kątów, a wolny czas poświęcają na czytanie książek, oglądanie filmów czy gotowanie. Niestety, po jakimś czasie, odczuwają monotonię, nudę. Zatem jakie mają opcje? A no, mogą wybrać się do kina, teatru, a nawet opery. Okazja nie mogła być lepsza. 30 września br. Koleje Śląskie ruszyły z akcją promocyjną „Kolej na Zniżki”. Na czym polega? Szczegóły poniżej.

Kolej na Zniżki, czyli kulturalna promocja KŚ

Kolej na Zniżki – na czym polega promocja?

Kolej na Zniżki to kolejna, ciekawa akcja promocyjna KŚ i śląskich obiektów kulturalno-rozrywkowych, która wystartowała już 30 września br. Naturalnie nasuwa się pytanie, na czym polega? Ślązacy, którzy zdecydują się na podróżowanie taborami Kolei Śląskich, otrzymają 10% zniżki na zakup biletu do placówek kulturalno-rozrywkowych, bądź wydarzeń przez nich organizowanych. Jako pierwsza do akcji włączyła się Opera Śląska. Lista kolejnych placówek, które wezmą udział w akcji będzie aktualizowana na bieżąco. Osoby zainteresowane, mogą ją sprawdzić o TUTAJ.

Kolej na Zniżki, czyli kulturalna promocja KŚ

Jak uzyskać zniżkę?

Dobre pytanie. Osoby zainteresowane, pragnące skorzystać z przysługującej im zniżki, powinny okazać bilet jednorazowy KŚ (tj. do 3 dni roboczych) podczas zakupu biletu wstępu do placówki kulturalno-rozrywkowej lub na wydarzenie, przez nią organizowane. W praktyce oznacza to, że Ślązacy mogą na chwilę obecną kupić tańsze bilety na spektakle i inne wydarzenia organizowane przez Operę Śląską.

Warto pamiętać, że zniżka nie dotyczy wydarzeń premierowych, obcych oraz wyjazdowych, na które opera nie prowadzi sprzedaży biletów, a także innych usług oferowanych przez Operę Śląską, w tym zajęć edukacyjnych.

Spektakl w Operze Śląskiej? Dlaczego nie! Kolej na Zniżki to idealna okazja.
Koleje Śląskie zapraszają!

WWW | FACEBOOK | TWITTER

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

DSC 5512

Koleje Śląskie wprowadziły innowacyjne oferty dla pasażerów!

Osiedla Jednorodzinne

Osiedla jednorodzinne. Inwestycje warte uwagi

Inwestycje mieszkaniowe slask

Topowe inwestycje mieszkaniowe na Śląsku

Już 24 lutego startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich

Startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich

Ks obnizki 1920x1080

KŚ – zniżki na bilety elektroniczne i z biletomatów!

Przejazdy grupowe fb

W grupie raźniej! specjalna taryfy Kolei Śląskich dla grup

Pociąg Katowice

Koleje Śląskie obniżają ceny biletów na 5 trasach