Kolejny sukces tarnogórskiego studia filmowego. AG Studio nakręciło teledysk dla Agnieszki Chylińskiej

AG Studio, którego właścicielem jest Adam Gawenda, po raz kolejny podjęło się współpracy z Agnieszką Chylińską. Po raz drugi w tym roku nakręciło dla artystki teledysk do piosenki. Tym razem klip do piosenki "Kiedyś do Ciebie wrócę" nakręcono w Bytomiu.

Po raz kolejny AG Studio podjęło się realizacji teledysku dla Agnieszki Chylińskiej. Pierwsza współpraca miała miejsce w 2017 roku, kiedy za teledysk "Królowa Łez" AG Studio otrzymało statuetkę Eski. Wówczas klip kręcony był w tarnogórskim Parku Miejskim.

Agnieszka Chylińska swoją ostatnią studyjną płytę wypuściła w 2018 r. Album "Pink Punk" promowany był przez piosenki "Mam zły dzień" oraz "Schiza". W grudniu 2019 r. jurorka "Mam talent" opublikowała jej koncertową płytę "25 lat Agnieszki Chylińskiej i Pol'and'Rock", która jest zapisem jej występu przed wielotysięczną publicznością na festiwalu Jurka Owsiaka. Wydarzenie wówczas odbyło się w Kostrzynie nad Odrą.

W lipcu br. do sieci trafił teledysk do nowej piosenki "Jest nas więcej" z albumu "Never ending sorry". Wokalistka w klipie przedstawiona została w sensacyjno-więziennej historii, w której pojawiła się w roli mężczyzny.

Drugi singiel kręcono w Bytomiu

Chylińska opublikowała już drugi singiel z nadchodzącego albumu. Klip "Kiedyś do ciebie wrócę" kręcony był w Bytomiu - przy ulicy Rostka, w sklepie ze starociami, i antykami. Realizacją teledysku zajęło się AG Studio z Tarnowskich Gór. To czwarty teledysk zrealizowany dla Agnieszki Chylińskiej.

Poprzedni teledysk do piosenki "Jest nas więcej" również realizowany był na Górnym Śląsku - w Zabrzu w niedziałającym zakładzie karnym. Gościnnie wystąpił w nim Adam Woronowicz. Natomiast w teledysku do "Kiedyś do Ciebie wrócę" można zobaczyć aktora Piotra Głowackiego. Album „Never Ending Sorry” ukaże się jesienią tego roku. Produkcją płyty zajął się Top Management.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon