Kolejny wypadek na przejściu dla pieszych. Policja apeluje o ostrożność

W ubiegłą sobotę, 11 września, w naszym mieście znów doszło do niebezpiecznej sytuacji drogowej. Jedna osoba trafiła z obrażeniami ciała do szpitala.

Tarnowskie Góry. Wypadek na ul. Bytomskiej

I znów to samo...

Niedawno pisaliśmy o wypadku na ulicy Nakielskiej. Kobieta została potrącona przez Volkswagena Passata. Nie minął nawet tydzień, a ten scenariusz znów się powtórzył.

11 września, około godziny 12:00, 47-letnia tarnogórzanka jechała samochodem osobowym marki Peugeot 407. Na ulicy Bytomskiej pojazd potrącił przechodzącą przez jezdnię 65-latkę. Poszkodowana została zabrana do szpitala. Kobieta kierująca Peugeotem była trzeźwa. Dokładne okoliczności wypadku badają funkcjonariusze.

- Apelujemy do wszystkich osób o rozwagę i rozsądek na drogach, o kulturę i życzliwość wobec innych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy, że nie jesteśmy sami na drodze. Często to my decydujemy o wielu czynnikach w trakcie jazdy. Bądźmy ostrożni i uważni na drodze - przypominają mundurowi.

Będąc pieszym należy także pamiętać o zachowaniu ostrożności za każdym razem, kiedy schodzimy z chodnika. Kierowca nie zawsze może zdążyć się zatrzymać, jeśli nie zauważy nas wystarczająco wcześnie.

Poważny wypadek na ul. Radzionkowskiej. Poszkodowana rowerzystka trafiła do szpitala

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon