Kolejny złoty medal dla mieszkanki naszego powiatu. Julia Bulanda znów na podium

6 listopada w Bytomiu odbyły się zawody, w których udział wzięli judocy z całej Polski. Tytuł mistrzowski wywalczyła między innymi zawodniczka z gminy Krupski Młyn.

Julia Bulanda
Bytom. Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo

VII Memoriał im. Józefa Wiśniewskiego

Impreza odbywała się w Hali na Skarpie. Memoriał był jednocześnie Pucharem Polski Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo. O zwycięstwo w swoich kategoriach oraz w klasyfikacji drużynowej walczyło 269 zawodników z 97 klubów.

Bardzo dobrze zaprezentowali się gospodarze - GKS "Czarni" Bytom.

- Nasi Kadeci jak zawsze pokazali Judo na najwyższym poziomie zdobywając 4 złote medale, 5 srebrnych medali oraz 6 brązowych. Tym samym po raz kolejny znajdujemy się na samym szczycie tabeli klasyfikacji medalowej! - cieszą się reprezentanci klubu.

Wśród wymienionych medalistów znajduje się także zawodniczka z naszego powiatu. Pochodząca z gminy Krupski Młyn Julia Bulanda wywalczyła złoto. To nie pierwszy jej sportowy sukces w tym roku. W październiku stanęła na podium podczas walk o Puchar Polski Juniorek i Juniorów w Judo w Sochaczewie.

Julii gratulujemy i życzymy dalszego rozwijania sportowych pasji oraz zdobywania kolejnych tytułów.