Koncert Noworoczny online. Orkiestra z Osady Jana zaprasza na wspólne kolędowanie

Już w najbliższą sobotę odbędzie się tradycyjne wydarzenie organizowane przez Parafialną Kamiliańską Orkiestrę Dętą w Tarnowskich Górach.

Koncert Noworoczny 2021

Mimo że okres bożonarodzeniowy już za nami, kolędy zwyczajowo śpiewamy do 2 lutego. Skąd ta data? Właśnie wtedy w kościele katolickim przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Muzycy z parafii Parafia Matki Bożej Uzdrowienie Chorych (Kamilianie) zachęcają, by w najbliższy weekend nacieszyć się wspólnym śpiewaniem. Oczywiście z poszanowaniem pandemicznych obostrzeń.

- Nowy Rok nie może obyć się bez koncertu Parafialnej Kamiliańskiej Orkiestry Dętej! Z największą przyjemnością zapraszamy Was na jedyny w swoim rodzaju Koncert Noworoczny, który w tym roku zagości w... Waszych domach - zachęcają organizatorzy. - Spotkajmy się w Internecie i sprawmy, że ten świąteczno-noworoczny czas wypełni magia dźwięków i wspólnych, choć zapośredniczonych przez kamery i ekrany, przeżyć. Stwórzmy wspólnie największą z możliwych sal koncertowych - dodają.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 stycznia o godzinie 18:00 i potrwa około dwóch godzin. Transmisję będzie można zobaczyć na facebookowym profilu orkiestry, jej kanale YouTube oraz kanale YouTube parafii. Koncert odbędzie się w zabytkowym kościele filialnym pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela i św. Kamila.

fot. Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tarnowskie Góry 2022 koncerty

Rusza Tarnogórskie Letnie Trąbienie 2022

Bieszczadzka Stodoła Zdjęcie Główne

Poznaj całoroczne apartamenty w samym sercu Bieszczad

Dożynki Ożarowice 2021

Dożynki w Tąpkowicach 2021. Zobacz program imprezy

Tarnowskie Góry w czasach dawnych Słowian

"Tarnowskie Góry w czasach dawnych Słowian" już we wrześniu!

Krupski Młyn, kino plenerowe

Kino plenerowe w Krupskim Młynie. Kiedy seanse?

ZDJĘCIE GŁÓWNE

Największa wystawa zabawek w Polsce? Tylko w Muzeum Zabawek

Projekt bez tytułu6

Świerklaniec od podszewki - zwiedzanie Parku w Świerklańcu