Koncert Noworoczny online. Orkiestra z Osady Jana zaprasza na wspólne kolędowanie

Koncert noworoczny

Już w najbliższą sobotę odbędzie się tradycyjne wydarzenie organizowane przez Parafialną Kamiliańską Orkiestrę Dętą w Tarnowskich Górach.

Koncert Noworoczny 2021

Mimo że okres bożonarodzeniowy już za nami, kolędy zwyczajowo śpiewamy do 2 lutego. Skąd ta data? Właśnie wtedy w kościele katolickim przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Muzycy z parafii Parafia Matki Bożej Uzdrowienie Chorych (Kamilianie) zachęcają, by w najbliższy weekend nacieszyć się wspólnym śpiewaniem. Oczywiście z poszanowaniem pandemicznych obostrzeń.

Nowy Rok nie może obyć się bez koncertu Parafialnej Kamiliańskiej Orkiestry Dętej! Z największą przyjemnością zapraszamy Was na jedyny w swoim rodzaju Koncert Noworoczny, który w tym roku zagości w... Waszych domach - zachęcają organizatorzy. - Spotkajmy się w Internecie i sprawmy, że ten świąteczno-noworoczny czas wypełni magia dźwięków i wspólnych, choć zapośredniczonych przez kamery i ekrany, przeżyć. Stwórzmy wspólnie największą z możliwych sal koncertowych - dodają. 

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 stycznia o godzinie 18:00 i potrwa około dwóch godzin. Transmisję będzie można zobaczyć na facebookowym profilu orkiestry, jej kanale YouTube oraz kanale YouTube parafii. Koncert odbędzie się w zabytkowym kościele filialnym pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela i św. Kamila. 

fot. Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta

Koncert noworoczny

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej: