Koronawirus w urzędzie przy Sienkiewicza. Trzech pracowników zakażonych

Trzech pracowników tarnogórskiego magistratu przy ul. Sienkiewicza jest zakażonych koronawirusem. Wszyscy pracownicy mający kontakt z zakażonymi zostali przebadani i przebywają w domach. Postanowiono zamknąć budynek do odwołania.

Covid

Testy na COVID-19, które zrobiono w sobotę, wykryły zakażenie koronawirusem u trzech pracowników tarnogórskiego magistratu przy ul. Sienkiewicza. Wszyscy pracownicy mający kontakt z zakażonymi zostali przebadani i przebywają w domach. Postanowiono zamknąć budynek do odwołania.

- Z powodu wykrycia przypadku koronawirusa od poniedziałku 20 lipca 2020 r. do odwołania budynek Urzędu Miejskiego przy ul. Sienkiewicza jest zamknięty dla mieszkańców. Obsługa w sprawach niecierpiących zwłoki będzie odbywać się na korytarzu po uprzednim umówieniu się telefonicznym - informuje tarnogórski magistrat.

W związku z zaistniałą sytuacją, wprowadzono nowe obostrzenia. Wszystkie urzędowe sprawy mogą być załatwianie zdalnie czyli za pośrednictwem internetu, telefonów i platform ePUAP. Kasa przy ul. Sienkiewicza zostaje zamknięta, wpłaty można uiszczać w kasie znajdującej się w budynku Urzędu na Rynku. Pisma, które nie wymagają potwierdzenia należy wrzucać do urny ustawionej przez wejściem do budynku Urzędu przy ul. Sienkiewicza. Można je także składać w Ratuszu, trzeba jednak pamiętać, żeby dokumenty znajdowały się w zaklejonej kopercie.

Do wszystkich budynków Urzędu będą wpuszczane tylko osoby z odpowiednio zakrytymi ustami i nosem. Przypominamy, że konieczne jest również zdezynfekowanie rąk przy wejściu oraz zasada oczekiwania w kolejce w odstępie min. 2 metrów.

- Z góry dziękujemy za zrozumienie i zastosowanie się do niniejszej prośby, ponieważ nasze odpowiedzialne zachowania mają pomóc chronić nas wszystkich przed groźną infekcją i zachorowaniem - wyjaśniają urzędnicy.

Numery kontaktowe do wydziałów znajdujących się w budynku przy ul. Sienkiewicza można znaleźć TUTAJ

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tarnowskie Góry, zmiana rozkładu jazdy autobusów

Modyfikacje w rozkładach jazdy autobusów ZTM. Co się zmieni?

Tarnowskie Góry podsumowanie 2021 roku

Podsumowanie 2021 roku. Tym żyli tarnogórzanie!

Tarnowskie Góry, Urząd Miasta, Wigilia 2021

Urzędy w okresie świątecznym. Kiedy będą zamknięte?

Tarnowskie Góry. Rozkład jazdy autobusów 1 listopada 2021

Rozkład jazdy autobusów w Uroczystość Wszystkich Świętych

Azyl dla zwierząt "Cichy Kąt" walczy o psa z jego właścicielami

Walka o psa przed prokuraturą i wojna w Internecie

Tarnowskie Góry info

Podsumowanie tygodnia 13-19.09

Projekt bez tytułu 2021 09 10 T165548 856

Zapadliska w centrum Tarnowskich Gór. Co było ich przyczyną?