Kraksa w Boniowicach. Zderzyły się z sobą trzy samochody osobowe

W gminie Zbrosławice doszło do poważnej sytuacji drogowej. Policjanci apelują, by nie zapominać o warunkach na drodze.

Kolizja w Boniowicach

Ostatni weekend nie zaczął się najlepiej. Na pewno nie dla właścicieli trzech samochodów osobowych, które znacząco ucierpiały podczas zdarzenia, jakie miało miejsce w piątek. 3 marca na skrzyżowaniu ulicy Bytomskiej z Gliwicką w Boniowicach (gmina Zbrosławice) zderzyły się z sobą trzy pojazdy. Kolizja wydarzyła się około godziny 7:00. Jak udało się ustalić policjantom, 58-letnia mieszkanka Potępy nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy hondy. Doszło do zderzenia. Pojazd siłą odrzutu uderzył także w osobowego citroena.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Sprawczyni zdarzenia została ukarana mandatem. Policjanci apelują o uwagę i rozsądek na jezdni, zwłaszcza podczas jazdy w niesprzyjającym otoczeniu.

- Wydaje się, że wiosenna aura coraz bliżej, jednak warunki na drogach nie zawsze są odpowiednie. W dalszym ciągu może utrzymywać się ujemna temperatura, czego efektem może być śliska nawierzchnia. Lokalnie mogą także występować mgły, które ograniczają naszą widoczność - przypominają mundurowi.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon