header newses

Kultura

TCK zmienia organizację wydarzeń. Co z biletami?

Tarnogórskie Centrum Kultury musiało zmienić harmonogram ze względu na nowe obostrzenia epidemiologiczne. Sprawa nie jest prosta, ponieważ goście kupili już wejściówki.

Tylko jedna czwarta widowni

Od 10 października weszły w życie nowe przepisy, które znacznie ograniczają także możliwość organizowania eventów artystycznych. W pokazach, przedstawieniach, czy prelekcjach może brać udział maksymalnie 25% publiczności. Instytucje kulturalne muszą więc stawić czoło nieoczekiwanym wyzwaniom koordynacyjnym. 

TCK poinformowało, że jest zmuszone zmniejszyć liczę widzów. W związku z tym tylko połowa osób może uczestniczyć w zaplanowanych wydarzeniach. Pracownicy zapowiadają jednak, iż robią, co mogą, by goście wzięli udział w październikowych seansach i spektaklu.

Sytuacja zmusiła nas do podjęcia tej trudnej decyzji. Odbędą się dodatkowe projekcje filmowe, abyście mogli Państwo zobaczyć film, na który został zakupiony bilet - oświadczają organizatorzy. - Niektóre wydarzenia zostaną przeniesione na inny termin, o którym poinformujemy wkrótce. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i jednocześnie prosimy o zrozumienie - tłumaczą. 

Nowy harmonogram 

  • 15 października, godz. 18:00 (czwartek)

„Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza?”.
Na spektakl wstęp mają osoby z zakupionymi biletami od I do IX rzędu.
Osobom z biletami z rzędów od X do XVII zapewniony będzie zwrot kosztów (bilety można oddawać do końca października). 

  • 16 października, godz. 18:30 (piątek)

Projekcja filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” oraz spotkanie z odtwórcą roli głównej Piotrem Trojanem.
Na wydarzenie wstęp mają osoby z zakupionymi biletami od I do IX rzędu.
Osoby z biletami z rzędów od X do XVII zapraszamy na dodatkowy seans i spotkanie, które odbędzie się 29 października o godz. 18:30 (obowiązują bilety z 16 października).

  • 17 października, godz. 19:00 (sobota)

Koncert KRÓLA
Wydarzenie zostaje przeniesione na rok 2021, o nowym terminie dowiemy się wkrótce (bilety można oddawać do końca października). 

  • 18 października, godz. 17:00 (niedziela)

„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”                                                                                                                                                                                     
Na wydarzenie wstęp mają osoby z zakupionymi biletami od I do IX rzędu.
Osoby z biletami z rzędów od X do XVII zaproszone są na dodatkowy seans, który odbędzie się 17 października, o godz. 17:00 (obowiązują bilety z 18 października).

  • 24 października, godz. 19:45 (sobota)

„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” 
Na wydarzenie wstęp mają osoby z zakupionymi biletami od I do IX rzędu.                                                                                                                                    Osoby z biletami z rzędów od X do XVII zaproszone są na dodatkowy seans, który odbędzie się 17 października, o godz. 19:45 (obowiązują bilety z 24 października).

  • 29 października, godz. 19:00 (czwartek)

SPOTKANIE DKF: „Gaspar Noé geniusz czy hochsztapler?” „Climax”
Wydarzenie zostaje przeniesione na 12 listopada, na godz. 19:00.

Pracownicy TKC informują także, że istnieje możliwość zrezygnowania z udziału w wydarzeniach. Bilety należy wówczas oddać w kasie TCK. Zwrot kosztów za wejściówki kupione online i opłacone przelewem zostanie dokonany po wysłaniu maila z numerem konta na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź nas

Social & newsletter

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search