Letnie kino parkowe w Świerklańcu 2022. Jakie filmy tym razem zobaczymy w plenerze?

Świerklaniec zaprasza na wakacyjne seanse pod chmurką. W repertuarze dwie produkcje: dla maluchów i starszych widzów.

Park w Świerklańcu / Pałac Kawalera
Świerklaniec kino plenerowe

Kino parkowe w Świerklańcu 2022

Przed nami kolejna odsłona wakacyjnej akcji. Już 14 i 15 sierpnia w pięknym otoczeniu świerklanieckiego parku odbędą się dwa pokazy.

14 sierpnia (niedziela)

Amerykańska komedia "Pies" ze znanym i cenionym przez wielu aktorem Channingiem Tatumem w roli głównej. Film miał swoją premierę w 2022 roku. Były komandos nie umie sobie ułożyć życia bez wojska. Gdy dostaje szansę powrotu do służby, przyjmuje ją z entuzjazmem i bez zastanowienia. Wojskowy pod opiekę dostaje owczarka belgijskiego Lulu o bogatej historii służby wojskowej. Nie będzie łatwo, bo delikatnie mówiąc, owczarek nie przepada za ludzkim towarzystwem...

15 sierpnia (poniedziałek)

Francuski film przygodowy dla całej rodziny pt. "Chłopiec z chmur". Opowiada historię chłopca, który przez swojego ojca ornitologa zostaje skazany na całodobową opiekę nad świeżo wyklutymi pisklakami. Przywiązuje się jednak do skrzydlatych przyjaciół coraz bardziej i jest w stanie zrobić dla nich rzeczy wprost niewyobrażalne.

Seanse rozpoczynać się będą o godzinie 21:00 w parkowym amfiteatrze. Wstęp wolny. Na najmłodszych kinomaniaków czekają także tarnogórskie spotkania.

Tarnowskie Góry kino plenerowe

Może Cię zainteresować:

Powraca TCK-owe Kino Objazdowe. Gdzie w tym roku odbędą się seanse?

Autor: Urszula Gołkowska

11/07/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon