Lifestyle

Bezpieczne lokalne zakupy bez kolejek. Mieszkańcy powiatu stworzyli platformę bezkolejkowo.pl

Bezkolejkowo

Mniejsze kolejki i większe bezpieczeństwo - na to pozwala projekt bezkolejkowo.pl, który został stworzony na Śląsku przez trójkę chcących żyć bezpiecznie - programistę, grafika i marketingowca. Dzięki niemu można robić lokalne zakupy online. 


Projekt bezkolejkowo.pl został stworzony przez Daniela Wiśniewskiego, Kamilę Mikę z Tarnowskich Gór oraz Grzegorza Adamczyka z Tworoga. 

- Nasz pomysł został stworzony przez wirusa. To koronny dowód na to, że w zagrożeniu jesteśmy silni, kreatywni i chcemy wspierać się nawzajem - przyznają twórcy platformy. - Nie zanosi się na to, że koronawirus szybko zniknie. Mimo to musimy powracać do rzeczywistości. Musimy żyć, jeść i pracować - dodają. 

Dzięki platformie można odnaleźć swój lokalny sklep z produktami spożywczymi oraz produktami pierwszej pomocy i potrzeby.
W prosty i szybki sposób, bez stania w kolejce można zamówić wszystkie niezbędne produkty spożywcze. 

- Zamówione i opłacone produkty dostaniesz prosto pod drzwi domu we wskazanym terminie i godzinie. Możesz również osobiście bezpiecznie odebrać zakupy w sklepie. Podając kod zakupów omijasz kolejkę i odbierasz przygotowane produkty, unikając kontaktu z grupą ludzi,  pieniędzmi i kartą płatniczą - wyjaśniają twórcy strony. 

Bezkolejkowo.pl  oferuje dowóz zakupów poprzez zintegrowany ze sklepem system zamawiania lokalnych przewoźników TAXI.
Platforma sprzedażowa utrzymuje się jedynie z dobrowolnych opłat podmiotów korzystających z platformy sprzedażowej oraz ich klientów korzystających z zakupów.

Search