header newses

Lifestyle

#naturalniewtg Zgarnij darmową Eko Torbę już w środę w Galerii Inny Śląsk

Tobaaa

Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie w najbliższą środę w Galerii Inny Śląsk będzie rozdawać darmowe Eko Torby, które powstały we współpracy z grupą Rękodzielne Tarnogórzanki. 

W najbliższą środę w Galerii Inny Śląsk w Tarnowskich Górach Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie będzie rozdawać mieszkańcom bezpłatne Eko Torby, które powstały dzięki Rękodzielnym Tarnogórzankom. Członkowie stowarzyszenia będą dostępni od 19.00-20.30. We wnętrzu każdej torby znajduje się broszura na temat stylu Zero Waste - koncepcji zakładającej generowanie jak najmniejszej ilości odpadów.

- Torby powstały we współpracy z grupą Rekodzielne Tarnogorzanki. Wśród wzorów jest między innymi wzór z "tarnogórską kratką" - wyjaśnia Krzysztof Begier z Tarnogórskiego Stowarzyszenia Obywatelskiego. 

Eko Torbę będzie można otrzymać także kontaktując się ze stowarzyszeniem przez Messengera lub drogą meilową. Wiadomości można wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. - Postaramy się w miarę możliwości spotkać z Wami i taką torbę osobiście przekazać - obiecują członkowie stowarzyszenia. 

We wnętrzu każdej torby znajduje się broszura na temat stylu Zero Waste - koncepcji zakładającej generowanie jak najmniejszej ilości odpadów.

Zobacz więcej:

Search