„Lulu – kraina odkrywcy”. Weź udział w konkursie i wygraj nagrody

„Lulu – Kraina Odkrywcy” w Agorze Bytom to sala zabaw dla dzieci, które marzą o szaleństwie w świecie przygód. Z myślą o nich Lulu uruchomiło konkurs, w którym można wygrać vouchery do sali zabaw.

„Lulu – kraina odkrywcy”. Weź udział w konkursie i wygraj nagrody

Co zrobić, aby wziąć udział i zyskać szansę na wygraną? Odwiedzić profil „Lulu – Kraina Odkrywcy” na Facebooku i w komentarzu, pod specjalnie przeznaczonym do tego postem, napisać, kogo chcielibyście obdarować voucherem do Lulu i dlaczego, to właśnie tej osobie chcecie sprawić taki prezent.

Do wygrania:

Miejsce I - voucher na czas nielimitowany.
Miejsce II - voucher na dwie godziny.
Miejsce III - voucher na godzinę.

Konkurs trwa do piątku (23.12.) do godziny 12:00.

W Lulu mali odkrywcy znajdą m.in. zjeżdżalnie, domki tematyczne do odgrywania scenek czy specjalnie wyznaczoną strefę zabaw. Świetnym pomysłem jest wybranie się do sali zabaw grupą zorganizowaną. Przedszkola, szkoły i inne instytucje
wychowawczo–opiekuńcze mogą skorzystać ze specjalnej oferty. Przy grupie minimum dziesięcioosobowej, koszt wejścia wynosi jedynie 15 złotych za godzinę od dziecka. Dodatkowo, dla dwóch opiekunów w grupie dziesięcioosobowej, kawa lub herbata umilająca spędzanie czasu jest oferowana gratis.

W sali zabaw dzieci mogą także spędzić niezapomniane urodziny. Lulu zapewnia pomoc w organizacji bajecznego wydarzenia w wymarzonym stylu każdego jubilata. Urodziny odbywają się w osobnej, specjalnie przeznaczonej do tego sali. W ofercie uwzględniony jest także prezent dla solenizanta, dedykowane, urodzinowe menu, możliwość zamówienia pizzy oraz stoliki dla dorosłych. Za dodatkową opłatą, można skorzystać
z usług animatora, który zapewni jeszcze lepszą zabawę.

W Lulu nie zabraknie również miejsca dla dorosłych. Opiekunowie mogą spędzić czas w kawiarni, gdzie znajdą ciepłe i zimne napoje, desery oraz przekąski.

CENNIK

Poniedziałek – piątek:
1 godz. – 19 zł (każde kolejne 15 minut – 5 zł)
2 godz. – 29 zł (każde kolejne 15 minut – 5 zł)
Bez limitu – 39 zł

Soboty, niedziele i święta:

1 godz. – 20 zł (każde kolejne 15 minut – 5 zł)
2 godz. – 35 zł (każde kolejne 15 minut – 5 zł)
Bez limitu – 45 zł
* dzieci do 1. roku życia – 50 proc. ceny

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon