"Maja w ogrodzie" w Zbrosławicach! Emisja programu w niedzielę 21 marca na HGTV

"Maja w ogrodzie" to najpopularniejszy program ogrodniczy w Polsce. Tym razem Maja Popielarska przyjechała do Zbrosławic. W niedzielę 21 marca 2021 r. na kanale HGTV zobaczymy piękny ogród firmy Ogrody Drama.

- Twórcy tego programu sami się do nas zgłosili - opowiadają w rozmowie z naszym portalem właściciele Ogrodów Drama, Katarzyna i Marcin Kołodziejowie.

Maja w ogrodzie w Zbrosławicach

- Producenci "Nowej Mai w ogrodzie" byli pod wrażeniem naszych projektów i wykonanych już ogrodów. Obserwowali naszą pracę w mediach społecznościowych, zaglądnęli też na naszą stronę internetową. Później przyjechał do nas jeden z redaktorów na tzw. rozmowę i wizję wstępną - zobaczył kilkanaście realizacji naszych ogrodów. Przeszliśmy pomyślnie tzw. weryfikację. Po kilku dniach otrzymaliśmy telefoniczna informacje że Maja Popielarska jako pierwszy do pokazania wybrała właśnie ogród, który znajduje się w siedzibie naszej firmy i łączy ogród prywatny z firmowym. Dlatego mamy nadzieję, że nie jest to pierwsza i ostatnia wizyta Mai Popielarskiej z ekipą w ogrodach przez nas wykonanych i zaprojektowanych - dodają państwo Kołodziejowie.

Ogrody Drama to rodzinna firma, prowadzona przez małżeństwo

Ogrody Drama to firma rodzinna, prowadzona przez małżeństwo Katarzynę i Marcina Kołodziejów. To przede wszystkim biuro projektowe, firma wykonawcza zakładająca ogrody, a także szkółka roślin i centrum ogrodnicze.
W programie "Maja w ogrodzie", kręconym w Zbrosławicach, Maja Popielarska pokaże widzom ogród znajdujący się przy biurze projektowym firmy Ogrody Drama. - Będziemy opowiadać o nowoczesnych rozwiązaniach stosowanych przez nas w ogrodach oraz o tym, jak udało się nam połączyć przestrzeń prywatną z ogrodem firmowym - mówią Katarzyna i Marcin Kołodziejowie.
Emisja odcinka programu "Nowa Maja w ogrodzie" ze Zbrosławic na HGTV:
niedziela, 21 marca, godz. 9.20
środa, 24 marca, godz. 10.55

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Pochód Trzech Króli w Miasteczku Śląskim

Orszak Trzech Króli w Miasteczku Śląskim

Tarnowskie Góry, choinka

Jarmark Bożonarodzeniowy w Tarnowskich Górach

1 20211007 100712 0000

Hubertus 2021 w Świerklańcu. Co czeka nas w tym roku?

Zdjęcie Główne

Poznaj fascynujący świat Papugarni Carmen w Katowicach

Tarnowskie Góry, kino samochodwe

Kino samochodowe w TG w sierpniu. Co na ekranie?

Pokaz mody gwarkowskiej

Pokaz mody tarnogórskiej [GALERIA]

Święto Kolorów Tarnowskie Góry

Dzień Baniek Mydlanych i Święto Kolorów w Tarnowskich Górach