Mała zmiana, a cieszy. Jak wygląda teraz Oddział Neonatologiczny w tarnogórskim szpitalu?

Tarnogórska placówka medyczna odświeżyła nieco wygląd oddziału, gdzie przybywają najmniejsi pacjenci. Jak się teraz prezentuje?

W Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym w Tarnowskich Górach zrobiło się trochę bardziej sympatycznie. To dzięki nowym grafikom, jakie pojawiły się na ścianach Oddziału Neonatologicznego. To właśnie tam przebywają najmłodsi pacjenci.

- Po niewielkim remoncie na ścianach pojawiły się kolorowe akcenty oraz przepiękne obrazki autorstwa Madzi Florian - córki pielęgniarki naszego szpitala. Za ogrom włożonej pracy i serca serdecznie dziękujemy naszemu niezastąpionemu Panu Gienkowi! - cieszą się pracownicy placówki.
- Wyrażamy ogromną nadzieję, że dzięki tym zmianom mamy będą u nas ciepło i miło spędzać czas ze swoimi pociechami - dodają.

W 2021 roku w tarnogórskim szpitalu na świat przyszło prawie 500 dzieci. 45 z nich to wcześniaki. Od grudnia na każdego niemowlaka czeka też sympatyczna niespodzianka.

- Misie będą odtąd sympatyczną pamiątką dla każdego dziecka, które przyjdzie na świat w tarnogórskiej porodówce. Pierwsze mamy już cieszą się z miłego miejskiego prezentu - opowiadają przedstawiciele Urzędu Miasta, który zorganizował akcję.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon