Marka Opel pozostaje w Tarnowskich Górach

Opel MW Auto w Tarnowskich Górach to kolejny autoryzowany salon marki Opel, który jest już 7 lokalizacją firmy MW Auto w regionie.

Salon znajduje się w miejscu Opla Asko przy ul. Gliwickiej 65 i stanowi kontynuację obecności marki Opel w Tarnowskich Górach. Firma Asko po 23 latach zakończyła swoją działalność motoryzacyjną, powierzając swoich klientów i wieloletnie budowanie pozycji marki w swoim rejonie firmie Opel MW Auto.

Zarówno Asko, jak i MW Auto (dawniej Opel Mucha i Opel Wawrosz) to firmy rodzinne, znani i cenieni na lokalnych rynkach wieloletni dealerzy marki Opel. Przez ponad 20 lat funkcjonowania na rynku zdobyły one szerokie grono zadowolonych klientów oraz wiele nagród, w tym prestiżowe tytuły Dealera Roku marki Opel.

Opel MW Auto w Tarnowskich Górach oferuje:

  • sprzedaż samochodów nowych,
  • skup i sprzedaż aut używanych wszystkich marek,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • naprawy powypadkowe w nowoczesnym obiekcie blacharni-lakierni
  • dostęp do najlepszego finansowania oraz ubezpieczeń komunikacyjnych.

Nowa lokalizacja w Tarnowskich Górach to kolejny po Mikołowie, Tychach, Sosnowcu, Bielsku Białej, Oświęcimiu i Gliwicach salon Opla MW Auto.

Każdy oddział Opel MW Auto to także szeroka oferta aut nowych w atrakcyjnym finansowaniu. I tak, w obecnej ofercie finansowania, wpłacając połowę wartości samochodu, reszta do dopłaty po roku, bez żadnych dodatkowych kosztów. Szczegóły dotyczące kredytu u sprzedawców w salonach.

Firma Opel MW Auto przygotowała także specjalnie dedykowaną ofertę dla małych i średnich firm. Każdy klient posiadający firmę i szukający auta może np. przetestować wybrany przez siebie model, a następnie podjąć decyzję o zakupie. Więcej na ten temat na: www.biznes.mwauto.com.pl.

Zapraszamy serdecznie

Opel MW Auto Tarnowskie Góry
Ul. Gliwicka 65
Tel. 321 003 003
www.mwauto.com.pl

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon