Hołownia będzie w Tarnowskich Górach!

Były kandydat na prezydenta Szymon Hołownia odwiedzi nasze miasto. Porozmawia z mieszkańcami i odpowie na ich pytania.

Holownia

Hołownia w Tarnowskich Górach

Podobnie jak w całym kraju, także w Tarnowskich Górach Szymon Hołownia uplasował się na trzecim miejscu wyborczego podium. W skali powiatu poparło go 16,73% ludności, natomiast w samym mieście uzyskał nieco więcej - 17,10%. Kandydat nie zaprzestał aktywności politycznej, mimo że od głosowania minęło już sporo czasu. Hołownia odwiedził już Wrocław, Kielce, Sandomierz, czy Bydgoszcz, a wczoraj gościł w Szydłowcu. Następnym miastem na trasie będą Tarnowskie Góry.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 22 września przy Hotelu Opera (ul. Zamkowa 1). Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00. Ze względu na ograniczona liczbę miejsc organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa. W tym celu należy wysłać maila na adres: info@nasz-samorzad.pl, podając swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu.

- Choć wybory już za nami, to Szymon Hołownia – zgodnie ze swoją zapowiedzią – nie kończy trasy. Musimy dalej rozmawiać, przekonywać kolejne osoby do wspólnego wykuwania lepszej przyszłości, do budowania Polski na pokolenia - informują organizatorzy wydarzenia. - Przyjdźcie opowiedzieć o tym, co dla Was ważne, zdobyć odpowiedzi na nurtujące Was pytania - dodają.

Spotkanie będzie koordynował Kamil Łysik. Odpowiedzialni za event przypominają także o konieczności zabrania ze sobą maseczek lub przyłbic i o zachowaniu pozostałych środków ostrożności. Na zebranie zaprasza również sam Hołownia.

- Nie możemy teraz siedzieć i rozdzierać szaty, ale trzeba zrobić robotę. Skoro góra Polski będzie marnować czas we wzajemnej wojnie, to my nie możemy go zmarnować. Skoro oni nie zrobią tego, co powinni, to musimy ich zastąpić. W ramach naszej osobistej odpowiedzialności. Wierzę, że ludzi w Polsce, którzy zechcą nam w tym działaniu pomóc, są tysiące - już jest nas kilkanaście tysięcy. Będą przychodzili kolejni, a kolejne akcje, które będziemy robić, sprawią, że będziemy dumni, że jesteśmy częścią Polski 2050 - czytamy na facebookowym profilu wydarzenia.

Tego samego dnia, ale nieco wcześniej Szymon Hołownia pokaże się w stolicy Śląska. Będzie go można spotkać na katowickim rynku o godz. 15:30.

fot. Szymon Hołownia

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Wanda nowicka kuratorium

Kolejny list do kuratorium. Tym razem od Wandy...

Porozmawiaj z notariuszem

Bezpłatna porada w kwestiach majątkowych? Przed...

Pralnia tarnowskie gory 3

Co ma wspólnego sztuka z odplamiaczem?...

Dzikosc serca tck

TCK nagrodzone grantami. Szykują się nowe...

Kino samochodowe powrca

Reaktywacja kina samochodowego. Czeka nas...

Kino TCK

Kino powróciło do TCK. Na co warto się wybrać?

Sasiedzka wymiana roslin1

Sąsiedzka wymiana roślin już niebawem w...