Miasteczko Śląskie zaprasza na Dzień Dziecka. W planie pokazy, warsztaty i zabawy

Dokładnie za tydzień maluchy będą cieszyć się swoim świętem. Do udziału w jednym z wydarzeń organizowanych z tej okazji zaprasza Urząd Miasta Miasteczko Śląskie. Co ciekawego się odbędzie?

Dzień dziecka 2023 miasteczko śląskie

Dzień Dziecka w Miasteczku Śląskim

Imprezę koordynuje lokalny samorząd we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Miasteczku Śląskim. Wydarzenie odbędzie się 1 czerwca. Na terenie Centrum Sportu i Rekreacji (ul. Sportowa 1) od godziny 15:00 na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji. Do 18:00 goście skorzystają z: zabaw integracyjnych, muzyki, dmuchańców, gier zręcznościowych, sportowych warsztatów tematycznych, pokazów straży pożarnych, maskotki KS Górnik Zabrze, lodów, waty cukrowej, popcornu i innej gastronomii.

O godzinie 16:30 rozpocznie się sparing: Żak Młodszy HKS Odra Miasteczko Śląskie - UKKS "Iskra" Bytom. Natomiast o 17:00 odbędzie się pokaz Śląskiego Klubu Karate i Kick-boxingu sekcja Miasteczko Śląskie. Wstęp na wydarzenia jest wolny. Z okazji Dnia Dziecka podobne imprezy odbędą się także w centrum Tarnowskich Gór oraz na Osadzie Jana.

Dzień dziecka 2023 tarnowskie góry

Może Cię zainteresować:

Dzień Dziecka świętuj w Tarnowskich Górach. Na Osadzie Jana odbędzie się impreza

Autor: Urszula Gołkowska

22/05/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon