Miasteczko Śląskie zaprasza na koncert karnawałowy. W repertuarze legendarne soundtracki

Miejski Ośrodek Kultury ma propozycję dla wszystkich miłośników muzyki filmowej. Od środy rusza sprzedaż biletów na wydarzenie.

Miasteczko śląskie koncert

Karnawałowy koncert w Miasteczku Śląskim

Jeśli Waszym budzikiem jest "Marsz Imperialny" Williamsa, w samochodzie słuchacie ścieżki dźwiękowej ze świata Marvela, a jako dzwonek ustawiliście któryś z przebojów Zimmera - to wydarzenie jest dla Was! MOK w Miasteczku Śląskim zaprasza na dwa wieczory z muzyką filmową.

- W pierwszej części koncertu usłyszymy wokalistkę Adriannę Noszczyk przy akompaniamencie pianina, natomiast po przerwie na scenę wejdzie Orkiestra Reprezentacyjna Gminy Miasteczko Śląskie pod batutą Artura Kulki. Muzycy zapewnią słuchaczom niezapomniane chwile w towarzystwie największych filmowych i serialowych przebojów - zapowiadają organizatorzy.

Ze względu na duże zainteresowanie poprzednimi edycjami, w tym roku zaplanowano dwie odsłony koncertu. Pierwszy odbędzie się 18 lutego (sobota) o godzinie 18:00, a drugi 19 lutego (niedziela) o godzinie 17:00 w siedzibie MOK (ul. Srebrna 24). Od środy, 1 lutego, dostępne będą bilety w cenie 20 zł.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon