Michał Kamiński gościem Pawła Kobylińskiego

W poniedziałek, 10 lipca o godz. 17:00, w gliwickiej Jazovii gościem Pawła Kobylińskiego będzie Michał Kamiński, wicemarszałek Senatu, doświadczony polityk, były sekretarz stanu Kancelarii Premiera i rzecznik prasowy Lecha Kaczyńskiego. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy mailowe: zapytania@pawelkobylinski.pl.

Kobylinski

Michał Kamiński od lat jest związany z polityką. Swoją karierę rozpoczął jeszcze w latach 90. XX wieku. Pracował jako dziennikarz radiowy i prasowy, jednak już podczas wyborów prezydenckich w 1995 został rzecznikiem prasowym komitetu wyborczego Hanny Gronkiewicz-Waltz. Dwa lata później, w 1997 roku, został wybrany posłem na Sejm, a niedługo później stał się eurodeputowanym. W latach 2007-2009 pełnił funkcję Rzecznika Prasowego Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Aktualnie Kamiński pełni funkcję wicemarszałka Senatu, jednak znany jest również z aktywnego komentowania sytuacji politycznej. Jest regularnie zapraszany do telewizyjnych programów publicystycznych.

10 lipca o godz. 17:00 w Centrum Kultury Jazovia w Gliwicach Michał Kamiński będzie gościem Pawła Kobylińskiego. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się mailowo pisząc na adres: zapytania@pawelkobylinski.pl

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon