Michał Kamiński gościem Pawła Kobylińskiego

W poniedziałek, 10 lipca o godz. 17:00, w gliwickiej Jazovii gościem Pawła Kobylińskiego będzie Michał Kamiński, wicemarszałek Senatu, doświadczony polityk, były sekretarz stanu Kancelarii Premiera i rzecznik prasowy Lecha Kaczyńskiego. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy mailowe: zapytania@pawelkobylinski.pl.

Kobylinski

Michał Kamiński od lat jest związany z polityką. Swoją karierę rozpoczął jeszcze w latach 90. XX wieku. Pracował jako dziennikarz radiowy i prasowy, jednak już podczas wyborów prezydenckich w 1995 został rzecznikiem prasowym komitetu wyborczego Hanny Gronkiewicz-Waltz. Dwa lata później, w 1997 roku, został wybrany posłem na Sejm, a niedługo później stał się eurodeputowanym. W latach 2007-2009 pełnił funkcję Rzecznika Prasowego Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Aktualnie Kamiński pełni funkcję wicemarszałka Senatu, jednak znany jest również z aktywnego komentowania sytuacji politycznej. Jest regularnie zapraszany do telewizyjnych programów publicystycznych.

10 lipca o godz. 17:00 w Centrum Kultury Jazovia w Gliwicach Michał Kamiński będzie gościem Pawła Kobylińskiego. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się mailowo pisząc na adres: zapytania@pawelkobylinski.pl

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Kobylinski

Lech Wałęsa gościem Pawła Kobylińskiego

Kobylinski

P. Kobyliński - debata o budżecie obywatelskim

Krzysztof Wielicki gościem Pawła Kobylińskiego

Krzysztof Wielicki gościem Pawła Kobylińskiego

Jan Hartman gościem Pawła Kobylińskiego

Jan Hartman gościem Pawła Kobylińskiego

Świętokrzyskie 1920x1080 kopia

Świętokrzyskie na weekend i wakacje

III Festiwal Restauracji Śląskich zacznie się już 27 maja

III Festiwal Restauracji Śląskich zacznie się już 27 maja!

Już 24 lutego startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich

Startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich