Miejcie oko na swoich pupili!

W Tarnowskich Górach, na Osiedlu Przyjaźń ktoś rozrzuca kiełbasę z trutką. W całym powiecie, szczególnie w okolicach Krupskiego Młyna znów giną psy. Prawdopodobnie kradzieży dokonują dwie kobiety. Miejcie oko na swoich pupili!

Piesek


Ktoś rozrzuca kiełbasy z trutką!


TG know HAU opublikowało ostrzeżenie dla mieszkańców. Na Osiedlu Przyjaźń ktoś rozłożył kiełbasę z trutką. Mamy także informację, że tego typu trutki widziano już przy Jubilacie, na ul. Francuskiej 24 pod garażami, a nawet na Osadzie Jana. Apelujemy o ostrożność.

Kradną psy na terenie naszego powiatu

Z posesji w Krupskim Młynie zniknęła suczka, mieszaniec podobny do rasy basenji. Podejrzewane są dwie kobiety, które kręciły się przy domu. Mówiły, że są z fundacji miłośników zwierząt i że pies nie może przebywać sam na działce. Przed zniknięciem suczki, kobiety widziano w okolicy jeszcze parę razy. - Miesiąc temu sąsiedzi zadzwonili do mnie, że ktoś chce ukraść mojego psa. Szybko przyjechałem do domu. Zobaczyłem przy mojej posesji kobietę. Trzymała pasek, służący do łapania psów. Twierdziła, że chciała moją suczkę tylko pogłaskać – opisuje właściciel. Z soboty na niedzielę (18 na 19 kwietnia) psa już nie było. – Zobaczyłem nagięty płot. Prawdopodobnie ktoś stał od zewnątrz, nagiął płot, płot się obniżył, psu nałożyli pasek na szyję, podnieśli go do góry i tak wyciągnęli psa – dodaje.
Sprawa została zgłoszona na policję. Niestety w całym powiecie jest więcej takich przypadków, gdzie psy znikają w podobnych okolicznościach. Niedawno na Potępie zaginął owczarek niemiecki. Właściciel przed zaginięciem psa również widział dwie kobiety, które spacerowały przy jego posesji.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tarnowskie Góry Semafor makieta kolejowa

To koniec makiety kolejowej Semafor w Tarnowskich Górach

Projekt Memento Tarnowskie Góry

Memento Tarnowskie Góry z wyróżnieniem Śląskie Lokalnie

Tarnowskie Góry, ulica Gliwicka

Zmiany na drogach w Uroczystość Wszystkich Świętych

Projekt bez tytułu 2021 09 20 T132001 362

Cis Donnersmarcka coraz atrakcyjniejszy

Tarnowskie Góry info

Podsumowanie tygodnia 06.-12.09

Tarnowskie Góry Rybna

Kompostownia w Rybnej. Radny Adrian Wolnik interpeluje

Mobilne Punkty Szczepień przy kościołach

Szczepienia przeciwko COVID-19 przy kościołach