Miejska loteria "Rozlicz PIT" rozstrzygnięta. Zwycięzca to...

Wczoraj, 24 maja, poznaliśmy laureatów loterii miejskiej. Nagrody przyznano piętnastu osobom.

Tarnowskie gory pit losowanie

Rozlicz PIT w TG

Urząd Miasta zaprosił wszystkich chętnych do udziału w konkursie, w którym wygrać można było wartościowe nagrody o łącznej wartości 85 tysięcy złotych. Wśród nich znajdziemy vouchery do Parku Wodnego, tablety, urządzenia xbox, rowery ecobike, ale przede wszystkim: samochód marki Suzuki Swift Hybrid.

By wziąć udział w loterii wystarczyło rozliczyć podatek w Tarnowskich Górach.

Pieniądze z trafiającego do gminy podatku PIT przeznaczane są m.in. na utrzymanie miasta, miejskie inwestycje, pomoc społeczną i edukację. Jeśli mieszkacie w Tarnowskich Górach, nie zapomnijcie zadbać o to, by Wasze podatki trafiły do budżetu naszego miasta. Płacąc podatki w swoim miejscu zamieszkania wspieracie lokalną społeczność, decydujecie o jakości życia w mieście i zaspokajaniu potrzeb Waszych rodzin - zachęcał burmistrz Arkadiusz Czech.

Znamy zwycięzców

Wczoraj w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Bolesława Lubosza odbyło się losowanie nagród. W grze udział wzięło 3778 mieszkańców. 3668 zgłoszeń wpłynęło w formie elektronicznej, a 110 w postaci tradycyjnych kartoników. Zostały one oczywiście zweryfikowane. Jak podają organizatorzy, jeden z rekordzistów zgłosił swój udział w loterii aż... 36 razy!

Wylosowano piętnastu szczęśliwców, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody. Główna z nich przypadnie Pani Dorocie.

Warto podkreślić, że gmina Tarnowskie Góry poza nagrodami ufundowała także podatek od nagród. Laureaci nie muszą więc ponosić kosztów związanych z opłatami skarbowymi, co najważniejsze jest w przypadku samochodu – wystarczy go zarejestrować, ubezpieczyć i jeździć – mówi Piotr Korab, naczelnik Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji Miasta.

Dziś pracownicy firmy Gratifica, która pomagała w przeprowadzeniu konkursu, będą kontaktować się ze zwycięzcami. Laureaci mają czas do 4 czerwca, by dostarczyć wymagane dokumenty. Rozdanie nagród odbędzie się 17 czerwca na tarnogórskim Rynku.

Organizatorzy stworzyli także listę rezerwową na wypadek, gdyby któryś z mieszkańców nie odebrał wylosowanego prezentu.

loteria-pit-tarnowskie-gory

fot. UM Tarnowskie Góry

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon