Mieszkanka Kalet w konkursie Miss Beskidów Nastolatek 2021. Jak zagłosować?

15-latka z Kalety bierze udział w konkursie na najładniejszą dziewczynę regionu. Tegoroczną Miss Beskidów wybiorą internauci.

Miss beskidow 2021

Anna Ślimok wśród finalistek

Agencja Grabowska Models, przy wsparciu portalu bielsko.biala.pl, przeprowadza konkurs Miss Beskidów Nastolatek 2021, który jest częścią zmagań Miss Polski Nastolatek. Aktualnie o koronę walczy 11 dziewczyn. Wśród nich znalazła się także mieszkanka naszego powiatu.

- Po nauce wiele czasu spędza w gronie przyjaciół i rozwija swoje pasje. Od trzech lat maluje, a od niedawna rzeźbi w glinie. Sztuka jest dla niej bardzo ważna, dlatego próbowała swoich sił również w recytacji i pisaniu tekstów literackich, wygrywając konkursy wojewódzkie. Do niedawna sporo czasu spędzała na trenowaniu gry w tenisa stołowego - czytamy na stronie internetowej współorganizatora.
Anna Ślimok

Oprócz Anny Ślimok w konkursie udział biorą przedstawicielki miejscowości: Kęty, Ruda Śląska, Jastrzębie-Zdrój, Pawłowice, Buczkowice, Pisarzowice, Pszczyna, Cieszyn, Lasaki
oraz Rybnik.

Najładniejszą nastolatkę wskażą internauci. Swój głos oddać można poprzez polubienie zdjęcia wybranej finalistki na stronie bielsko.biala.pl. Na razie reprezentantka Kalet radzi sobie bardzo dobrze, ale wiele jeszcze może się zmienić - głosowanie potrwa do 18 czerwca, do godziny 12:00.

Zwyciężczynię poznamy dzień później. W klubie Klimat w Bielsku-Białej odbędzie się uroczysta gala finałowa. Wtedy ukażą się również wyniki konkursów Miss Beskidów oraz Mister Beskidów 2021.

fot. gmfotografia.pl

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Literalnie.fun - jak zagrać

Gra tarnogórskich uczniów podbija Internet!

Orszak Trzech Króli w Kaletach

Orszak Trzech Króli w Kaletach. Kiedy i gdzie się rozpocznie

Sztolnia Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach - morsowanie

Podziemna sztafeta w Tarnowskich Górach

Tarnowskie Góry, gra miejska "Tropami księdza Blachnickiego"

Przez Tarnowskie Góry tropami Blachnickiego

Kino plenerowe na brzegu Dramy, Zbrosławice

Kino plenerowe na brzegu Dramy 2021

Pokaz mody gwarkowskiej

Pokaz mody tarnogórskiej [GALERIA]

Silver Run 2021

Silver Run 2021 Ożarowice. Zawody i bezpłatne badania