Mikołaj w Tarnowskich Górach. TCK zaprasza na spotkanie

Tarnogórskie Centrum Kultury zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na dwa mikołajkowe wydarzenia. Już w ten weekend spotkamy się z wyjątkowymi gośćmi i obejrzymy pokaz iluzji.

„Pingwiny z Zimowej Krainy”

Jak wszyscy wiemy, świętego Mikołaja wspominamy 6 grudnia. Czy można spotkać się z nim wcześniej? TCK zapewnia, że tak i zaprasza wszystkich chętnych na interaktywny program, podczas którego mali widzowie będą mieli okazję zobaczyć nie tylko samego Mikołaja, ale także jego zimowych pomocników. W wydarzeniu weźmiemy udział poprzez kanał YouTube. Transmisja rozpocznie się już jutro o godzinie 17:00.

Organizatorzy mają jeszcze jedną niespodziankę dla małych tarnogórzan. Każde dziecko, które chciałoby zadać Mikołajowi jakieś pytanie, może to zrobić jeszcze dzisiaj. Wystarczy, że poprosi o pomoc rodzica i wspólnie z nim wyśle je w formie facebookowej wiadomości do organizatorów.

- Czy Mikołaj poradzi sobie z nieuporządkowanymi Pingwinami? Czy dzieci dostaną na czas swoje prezenty? Te mikołajowe tajemnice odkryje zabawny, interaktywny program dla dzieci, podczas którego najmłodsi nauczą się pingwinowego przywitania, i pomogą zapamiętać Pingwinom listę prezentów. Muzyczny program dla dzieci pełen dowcipów, piosenek i wspólnej zabawy, który rozbawi najmłodszych i na długo pozostanie w ich pamięci - zaprasza TCK.

Trochę świątecznej magii

5 grudnia odbędzie się jeszcze jedno ciekawe wydarzenie. Na tarnogórskiej scenie wystąpi doświadczony iluzjonista Konrad Mościński. Jego występ także można będzie zobaczyć na kanale Tarnogórskiego Centrum Kultury. Program rozpocznie się o godzinie 17:00. Jakie sztuczki zaprezentuje nam prowadzący? Organizatorzy uchylają rąbka tajemnicy:

- Z okazji zbliżających się wielkimi krokami Mikołajek nasz gość przedstawi takie triki jak: przenikanie ręki przez szybę, łączące się pierścienie, pojawienie się śniegu i wiele, wiele innych. Ale to nie wszystko! Razem z prowadzącymi wydarzenie elfami spróbujemy nawiązać połączenie z domkiem Mikołaja na dalekiej Północy - zapowiadają.

Wstęp na obydwa zaplanowane wydarzenia jest bezpłatny.

fot. TCK

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tck styczen

Tarnogórskie Centrum Kultury. Jakie atrakcje...

Wydarzenia tck1

Listopad z TCK. Podróże ze sztuką, spotkanie...

Tg story

Premiera tg story już w najbliższą sobotę

Tarnogórskie Centrum Kultury

Co w tym miesiącu proponuje TCK?

Barborka tarnowskie gory 2

Tarnogórska Barbórka: nowy gwarek i górniczy dzwon

Tck koronawirus

TCK zmienia organizację wydarzeń. Co z biletami?

Dzikosc serca tck

TCK nagrodzone grantami. Szykują się nowe...