Miłość, magia i Gwarki - to były niezapomniane zaręczyny

Gwarki co roku przyciągają ogromne tłumy do Tarnowskich Gór. Impreza cieszy się ogromnym powodzeniem. Nic dziwnego, koncerty największych gwiazd polskiej estrady, słynny gwarkowski pochód i wiele innych atrakcji sprawiają, że można śmiało powiedzieć, że Gwarki są jedną z największych imprez muzycznych w kraju. Jak się okazuje, także idealną okazją do zaręczyn! Zapewne wszyscy pamiętają Pochód Gwarków w 2017 roku. Było po prostu jak w bajce…

Zareczyny

Obok trybuny honorowej zbliżyła się tarnogórska drużyna airsoftowa A-TEAM. Militaryści nagle podeszli do publiczności i wyprowadzili niczego niespodziewającą się Weronikę Zielińską na ulicę. Tam właśnie czekał na swą ukochaną Mateusz Rybicki. Podczas pokazu z replikami broni, Mateusz sięgnął do kieszeni, wyciągnął pierścionek zaręczynowy i uklęknął przed wybranką swojego serca. Skąd pomysł na tak huczne zaręczyny?


- Kierował mną lokalny patriotyzm, Gwarki są dla mnie niezwykle ważnym wydarzeniem. Uznałem, że to będzie doskonała okazja do zaręczyn - mówił od razu po zaręczynach Mateusz Rybicki.


Wybranka serca do samego końca nie spodziewała się, że pochód zakończy dla niej w ten sposób. Która dziewczyna w końcu nie chciałaby zaręczyn z taką pompą? Może i w tym roku będziemy świadkami takiego wydarzenia?


Szczęśliwa para wzięła ślub w ubiegły weekend, tydzień przed tegorocznymi Gwarkami. Zakochani postanowili także wesprzeć schronisko dla zwierząt w Tarnowskich Górach. Zamiast kwiatów goście zostali poproszeni o przyniesienie karmy dla zwierząt, która trafi do schroniska. Młodej parze życzymy wszystkiego co najlepsze!

fot. arc.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tarnowskie Góry. Akcja "Podziel się świąteczną radością"

Trwa akcja "Podziel się Świąteczną Radością"

Tarnowskie Góry teraz i dawniej II

Już niebawem premiera "Tarnowskie Góry teraz i dawniej II"

Różaniec na kole radzionków

"Różaniec na Kole" w Radzionkowie. Jak się zapisać?

Kalety konkurs na ogród

Kalety. Masz piękny ogród lub balkon? Pochwal się nim!

Dzień dziecka Tarnowskie Góry 2022

TCK zaprasza na Dzień Dziecka 2022 w Tarnowskich Górach

Kalety - konferencja ekologiczna 2021

Kalety zapraszają na kolejne spotkanie przyrodnicze

Tarnowskie Góry Boże Narodzenie 2021

Te święta będą radośniejsze dla wielu potrzebujących