Mistrzostwa Polski i Iwona Pavlović w Tarnowskich Górach. Przed nami taneczny weekend

Do naszego miasta przyjadą zawodnicy z całej Polski, by wziąć udział w tanecznych zmaganiach. Hala Sportowa na dwa dni zamieni się w salę balową.

Tarnowskie Góry - Iwona Pavlović i konkurs tańca

Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim

Zawody odbędą się w dniach 2-3 październik. Uczestnicy będą prezentować swoje umiejętności na terenie Hali Sportowej (ul. Obwodnica 8).

Warto wiedzieć, że konkurs jest otwarty dla publiczności. Przez dwa dni każdy zainteresowany może podziwiać tańce klasyczne oraz latynoamerykańskie w wykonaniu najlepszych reprezentantów polskich klubów. Do naszego miasta przyjadą grupy między innymi z Katowic, Krakowa, Warszawy, Przemyśla czy Wrocławia. Nie zabraknie także przedstawicieli naszego miasta.

To jeszcze nie koniec atrakcji. Sobotnią galę otwarcia poprowadzi nie kto inny, jak Iwona Pavlović. Tancerka znana jest jako jurorka show Taniec z Gwiazdami.

Bilety na wydarzenie w cenie 50 zł można nabyć w Hali Sportowej w dniach imprezy. Dla tarnogórzan zaplanowano zniżkę: dwie wejściówki w cenie jednej. Co więcej, warto wiedzieć, że istnieje sposób, by otrzymać je za darmo... Wystarczy wejść na facebookowy profil Urzędu Miasta i napisać pod postem, który taniec towarzyski wydaje się nam najbardziej tarnogórski. Organizatorzy zabawy nagrodzą najbardziej kreatywne pomysły.

Teatr Polska w Tarnogórskim Centrum Kultury. Na co warto się wybrać?

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon