Mural w Tarnowskich Górach. Głosowanie rozpoczęte!

Urząd Miasta przedstawił już projekty zgłoszone do konkursu na tarnogórski mural. O tym, który z nich zwycięży, zadecydują także sami mieszkańcy.

TG Mural

W lutym władze miasta zaprosiły artystów do wspólnego zaprojektowania grafiki, która ozdobi dużą ścianę przy parkingu po dawnym zakładzie Tarmilo. Zgłoszenia można było składać do 15 kwietnia. Jak poinformowali urzędnicy, akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem - przyjęto 50 projektów.

- W ramach etapu I konkursu komisja, punktując projekty w skali od 1 do 5, miała za zadanie wybrać 3 prace, które zostaną poddane pod głosowanie internautów. Najlepsza praca otrzymała 36 punktów, druga - 35 punktów. 3 kolejne prace otrzymały ex aequo po 34 punkty. Decyzją komisji zdecydowano o przekazaniu mieszkańcom do głosowania pięciu prac - informują organizatorzy.

Od dzisiaj na najlepsze pomysły mogą oddać głos sami tarnogórzanie. Wystarczy tylko wejść na stronę internetową i wybrać projekt, który najbardziej przypadł nam do gustu. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda: 10 tysięcy złotych i świadomość bycia autorem pierwszego muralu w Tarnowskich Górach! Rozpoczęte dziś głosowanie potrwa do 15 maja. Praca, która uzyska największą liczbę głosów, otrzyma 15 punktów, kolejna - 10, a ostatnia - 5. Komisja dołączy do nich także swoje oceny i na tej podstawie finalnie wybrany zostanie laureat. Poznamy go do 30 maja.

Mural w Tarnowskich Górach. 50 projektów konkursowych!

fot. UM Tarnowskie Góry

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tg mural

Mural wybrany. Czyja grafika pojawi się w...

Tarnogórzanin twarzą Sii Cycling Team

Tarnogórzanin Kamil Hajda twarzą ogólnopolskiej kampanii

Projekt bez tytułu 4

Podsumowanie tygodnia 11.-17.10

Mural w Tarnowskich Górach

Nie jeden, ale dwa murale w Tarnowskich Górach

Tarnowskie gory mural

Jeszcze jeden mural w Tarnowskich Górach?...

Projekt bez tytułu 8

Parking po Tarmilo. Radna proponuje...

Zmarł Mirosław Ogiński

Zmarł Mirosław Ogiński