Nakło Śląskie. Najechał ciężką maszyną na leżącego w trawie mężczyznę

Tragiczny wypadek zdarzył się w środę 14 lipca 2021 roku w Nakle Śląskim. Ładowarka najechała na leżącego w wysokiej trawie mężczyznę.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku. Kierujący ładowarką jadąc drogą gruntową na pole, najechał na leżącego w wysokiej trawie mężczyznę. 62-latek nie przeżył.

Tragiczny wypadek w Nakle Śląskim

W środę 14 lipca 2021 roku, tuż przed godziną 11:00 dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach otrzymał informację o śmiertelnym wypadku, do którego doszło na drodze gruntowej łączącej się z ulicą Cmentarną w Nakle Ślaskim (powiat tarnogórski).

Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano policjantów ruchu drogowego oraz grupę dochodzeniowo–śledczą. Funkcjonariusze wraz z technikiem kryminalistyki wykonali szereg czynności procesowych.

Mieszkaniec Tarnowskich Gór nie przeżył

Ze wstępnych ustaleń poczynionych przez policjantów wynika, że 55-letni kierujący ładowarką marki Volvo, jadąc drogą gruntową na pole, najechał na leżącego w wysokiej trawie 62-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Tarnowskich Gór nie przeżył. Kierowca ładowarki był trzeźwy.

Mieszkańcowi powiatu tarnogórskiego ponadto pobrano krew do badań, aby między innymi sprawdzić, czy w chwili zdarzenia znajdował się pod wpływem środków odurzających. Będący na miejscu prokurator polecił zabezpieczyć ciało do sekcji.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon