Nastolatka została potrącona na przejściu dla pieszych. Pomocy udzielili jej świadkowie zdarzenia

Na przejściu dla pieszych na ulicy Wyszyńskiego doszło do potrącenia 14-letniej dziewczyny. Nastolatka przejeżdżała przez przejście na rowerze. Na miejsce wezwana została karetka pogotowia, która przewiozła 14-latkę do szpitala.

Zdj. ilustracyjne/ Mapy Google
Potrącenie na przejściu Wyszyńskiego

Potrącenie nastolatki na przejściu dla pieszych w Tarnowskich Górach

Do zdarzenia doszło około godziny 16.00 na ulicy Wyszyńskiego. 56-letni obywatel Niemiec kierujący pojazdem marki Hyundai potracił przejeżdżającą rowerem na przejściu 14-letnią mieszkankę Tarnowskich Gór.

- 14-letnia dziewczyna w stanie niezagrażającym życiu została przewieziona do szpitala, kierowca był trzeźwy - informuje Kamil Kubica, rzecznik prasowy komendy policji w Tarnowskich Górach.

Zdarzenie zostało wstępnie zakwalifikowane jako wypadek, jednak ze względu na zaistniałe okoliczności jego kwalifikacja może ulec zmianie.

Mama potrąconej nastolatki podziękowała za pomoc

Na jednej z tarnogórskiej grup słowa podziękowania do świadków zderzenia skierowała mama nastolatki.

- Chciałam serdecznie podziękować wszystkim cudownym ludziom, którzy wczoraj tj. 3 maja około godziny 16 pomogli mojej 14-letniej córce i wezwali karetkę po potrąceniu jej na pasach przez samochód. Jesteście wielcy pozdrawiam was wszystkich ciepło - napisała w poście.

Tarnowskie Góry wypadek 3

Może Cię zainteresować:

Tarnowskie Góry. Wypadek na ulicy Korola. Dwie kobiety w szpitalu

Autor: Redakcja TG

06/02/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon