National Geographic Traveler: zdjęcie tarnogórzanina fotografią miesiąca!

Fotografia wykonana przez pana Macieja Goryla znalazła się w ogólnopolskim magazynie podróżniczym. National Geographic Traveler Poland docenił talent tarnogórzanina.

Maciej goryl fotograf

Nakło-Chechło w roli głównej

Tarnowskie Góry rodzą artystów: pisarzy, poetów, aktorów, a także fotografów. Nie należy się temu dziwić, społeczność naszego miasta ceni sobie sztukę, dba o jej rozwój i chętnie bierze udział w różnorodnych kulturalnych wydarzeniach. Często mamy okazję pisać o mieszkańcach, którzy odnoszą sukcesy na skalę ogólnopolską, a nawet międzynarodową. Wracając do fotografów: nie tylko samo historyczne miasto i jego zabytki, ale także cały powiat stanowi wyjątkową inspirację dla mistrzów aparatu.

Dowiódł tego pan Maciej Goryl. Jedno z jego zdjęć otrzymało prestiżowe wyróżnienie. Zostało uznane za najlepszą fotografię miesiąca i umieszczone w magazynie National Geographic Traveler Poland.

- Cóż za zakończenie roku! Dzień przed Sylwestrem dowiaduję się o publikacji mojej fotografii na łamach magazynu National Geographic Traveler - cieszy się autor. -To już czwarty raz, gdy moje zdjęcie gości w tym zacnym miesięczniku jako zdjęcie miesiąca! Niesamowite, że znowu mogę czuć tę ekscytację i wielką dumę z tego, co robię, z tego co wytycza mi drogę przez życie. Żaden pieniądz nie da takiego kopniaka do przodu, do dalszej walki o nowe cele i marzenia - dodaje.

Zdjęcie przedstawia nastrojowy wschód słońca nad zalewem Nakło-Chechło. Tarnogórzanin przyznaje, że te tereny stanowią prawdziwą inspirację dla fotografów.

- Dziękuję Wam wszystkim, to nasze wspólne dzieło, jesteście moją siłą napędową. Niech żyje Gmina Świerklaniec, tak bogata w piękne i malownicze miejsca - oświadcza.
Panu Maciejowi Gorylowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, zwłaszcza tych, które swoje źródło mają w Srebrnym Mieście i jego okolicach.
fot. Maciej Goryl

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Wystawa Macieja Goryla

Wystawa znanego tarnogórskiego fotografa już w tym tygodniu

Wystawa zdjęć Macieja Goryla

Wystawa prac Macieja Goryla w Tarnowskich Górach

Maciej goryl fotografia

O pięknie Śląska i natchnieniach fotografa....

Tarnowskie gory zdjecia

Tarnowskie Góry. 7 ciekawych miejsc na sesję...

Miasteczko śląskie koncert

Miasteczko Śląskie zaprasza na koncert karnawałowy

Czesław Śpiewa inwazja nerdów

Czesław Mozil i Śląskie Smyki na tarnogórskiej scenie

Tarnowskie Góry noc bibliotek 2022

Przeżyj noc w bibliotece. MBP w Tarnowskich Górach zaprasza