#naturalniewtg Zgarnij darmową Eko Torbę już w środę w Galerii Inny Śląsk

Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie w najbliższą środę w Galerii Inny Śląsk będzie rozdawać darmowe Eko Torby, które powstały we współpracy z grupą Rękodzielne Tarnogórzanki.

Tobaaa

W najbliższą środę w Galerii Inny Śląsk w Tarnowskich Górach Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie będzie rozdawać mieszkańcom bezpłatne Eko Torby, które powstały dzięki Rękodzielnym Tarnogórzankom. Członkowie stowarzyszenia będą dostępni od 19.00-20.30. We wnętrzu każdej torby znajduje się broszura na temat stylu Zero Waste - koncepcji zakładającej generowanie jak najmniejszej ilości odpadów.

- Torby powstały we współpracy z grupą Rekodzielne Tarnogorzanki. Wśród wzorów jest między innymi wzór z "tarnogórską kratką" - wyjaśnia Krzysztof Begier z Tarnogórskiego Stowarzyszenia Obywatelskiego.

Eko Torbę będzie można otrzymać także kontaktując się ze stowarzyszeniem przez Messengera lub drogą meilową. Wiadomości można wysyłać na adres kontakt@stowarzyszenieobywatelskie.pl. - Postaramy się w miarę możliwości spotkać z Wami i taką torbę osobiście przekazać - obiecują członkowie stowarzyszenia.

We wnętrzu każdej torby znajduje się broszura na temat stylu Zero Waste - koncepcji zakładającej generowanie jak najmniejszej ilości odpadów.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tarnowskie góry wymiana książek

Mikołajkowa wymiana książek w Tarnowskich Górach

Tarnogórski klub kobiet

Tarnogórski Klub Kobiet zaprasza na kolejne spotkanie

Tarnowskie Góry nieszkoła

W Tarnowskich Górach powstaje NIEszkoła dla najmłodszych

Kalety ślimak Urząd Miasta

Nowa ozdoba Kalet. Przed Urzędem Miasta stanął wielki ślimak

Punkt pomocy Ukraińcom w Radzionkowie

Radzionków. Zaglądamy do punktu pomocy przy Technikum nr 13

Dekoracja państwa Michaliny i Przemysława Szóstek

"Najpiękniejsze świąteczne iluminacje" w Kaletach

Tarnowskie Góry, rynek

Ekologiczna ścianka roślinna i bezpłatne badania w TG