#naturalniewtg Zgarnij darmową Eko Torbę już w środę w Galerii Inny Śląsk

Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie w najbliższą środę w Galerii Inny Śląsk będzie rozdawać darmowe Eko Torby, które powstały we współpracy z grupą Rękodzielne Tarnogórzanki.

Tobaaa

W najbliższą środę w Galerii Inny Śląsk w Tarnowskich Górach Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie będzie rozdawać mieszkańcom bezpłatne Eko Torby, które powstały dzięki Rękodzielnym Tarnogórzankom. Członkowie stowarzyszenia będą dostępni od 19.00-20.30. We wnętrzu każdej torby znajduje się broszura na temat stylu Zero Waste - koncepcji zakładającej generowanie jak najmniejszej ilości odpadów.

- Torby powstały we współpracy z grupą Rekodzielne Tarnogorzanki. Wśród wzorów jest między innymi wzór z "tarnogórską kratką" - wyjaśnia Krzysztof Begier z Tarnogórskiego Stowarzyszenia Obywatelskiego.

Eko Torbę będzie można otrzymać także kontaktując się ze stowarzyszeniem przez Messengera lub drogą meilową. Wiadomości można wysyłać na adres kontakt@stowarzyszenieobywatelskie.pl. - Postaramy się w miarę możliwości spotkać z Wami i taką torbę osobiście przekazać - obiecują członkowie stowarzyszenia.

We wnętrzu każdej torby znajduje się broszura na temat stylu Zero Waste - koncepcji zakładającej generowanie jak najmniejszej ilości odpadów.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tarnowskie Góry zanocuj w lesie

Weź udział w akcji "Zanocuj w lesie"

Obiad Ukraina Kalety

Polsko-ukraińska integracja przy wspólnym stole w Kaletach

Tarnowskie Góry, Blue Monday 2022

Blue Monday? Nie w Tarnowskich Górach

Szkoła Podstawowa nr 5 w Tarnowskich Górach, nowa pracownia przyrodnicza

Błękitna Planeta w Lasowicach. Jak wygląda nowa pracownia?

Ogród Renaty Kwiecińskiej

Najpiękniejsze ogrody w Kaletach. Zobacz, kto zwyciężył

Zbiórka zakrętek Tarnowskie Góry, Radzionków

Bilet za nakrętki. Zobacz, co oferują Tarnowskie Góry

Jezioro Świerklaniec (Zalew Kozłowa Góra)

Jezioro Świerklaniec. Dojazd, atrakcje,...