Nauczycielka z Kalet wyróżniona. Halina Ulfik z nagrodą Ministra Edukacji i Nauki

W tym miesiącu uhonorowana została pedagog z podstawówki w Kaletach. Ma to być wyraz podziękowania za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej.

Halina Ulfik wyróżniona

19 października 2022 r. w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach odbywały się wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystego spotkania wicewojewoda śląski Robert Magdziarz i śląska kurator oświaty Urszula Bauer wręczali odznaczenia i nagrody dla wyróżniających się pedagogów. W tym roku 68 osób zostało uhonorowanych medalami Komisji Edukacji Narodowej, natomiast nagrody ministra przekazano 37 nauczycielom. Śląska Kurator Oświaty wyróżniła 69 nauczycieli.

W zaszczytnym gronie znalazła się także reprezentantka placówki w Kaletach. Na ceremonię zaproszono panią Halinę Ulfik, która od wielu lat pracuje jako nauczyciel w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1. Pedagog otrzymała nagrodę Ministra Edukacji i Nauki.

- Nagroda Ministra Edukacji i Nauki, nagroda Kuratora Oświaty jest przyznawana nauczycielom, którzy wyróżniają się wybitnymi osiągnięciami w pracy dydaktycznej, wychowawczej lub opiekuńczej - tłumaczą przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Katowicach.

Również w zeszłym roku podobne odznaczenie otrzymała dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Kaletach.

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Kaletach wyróżniona

Może Cię zainteresować:

Wyróżnienie dla dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Kaletach. Dorota Mańczak doceniona

Autor: Urszula Gołkowska

11/10/2021

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon