Niebezpieczny wypadek w gminie Zbrosławice. Dwie osoby w szpitalu

Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj, 14 grudnia. Kierująca samochodem wpadła w poślizg i zderzyła się z pojazdem z naprzeciwka.

Wypadek w Zawadzie

Panujące aktualnie warunki drogowe nie należą do najlepszych. Wczoraj późnym wieczorem w powiecie tarnogórskim doszło do poważnego wypadku. Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej numer 94 na odcinku pomiędzy Zawadą a Karchowicami. Po godzinie 22:00 na miejsce wezwani zostali policjanci i ratownicy medyczni.

- Jak wstępnie ustalili mundurowi, 23-latka z Opola jechała swoim hyundaiem i na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Niestety nie była już w stanie wyprowadzić auta z poślizgu, czego efektem było zderzenie z jadącym z przeciwka saabem, za którego kierownicą siedział 35-latek z Zabrza - tłumaczą funkcjonariusze.

Niestety nie obyło się bez poszkodowanych. 23-letnia kierująca hyundaiem i jej 25-letnia pasażerka zostały przetransportowane do szpitala. Policja apeluje o ostrożność podczas jazdy.

- Opady śniegu, do tego nadmierna prędkość może prowadzić do przykrych zdarzeń, takich jak to. Pamiętajmy, aby dostosować prędkość do panujących warunków na drodze. Przed podróżą odśnieżmy swoje samochody oraz oświetlenie - przypominają.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon