Nietypowy pomysł na Walentynki. Wybierz się na randkę w ciemno z... książką

Miejska Biblioteka Publiczna im. Bolesława Lubosza w Tarnowskich Górach zachęca do udziału w wyjątkowej akcji. Na czym polega literackie wyzwanie?

Walentynki w bibliotece

Miłość niejedno ma imię. Jedno z nich to literatura. Dla wszystkich moli książkowych, którzy walentynkowy wieczór planują spędzić w domowym zaciszu przy blasku świec i kubku kawy, mamy dobrą wiadomość. Tarnogórska biblioteka przygotowała na ten czas specjalną niespodziankę, a raczej półki niespodzianek.

- Byliście kiedyś na randce w ciemno? Jeśli nie mieliście okazji, to w naszej Bibliotece możecie to nadrobić. Z okazji Walentynek, proponujemy Wam Randkę z Książką - informują bibliotekarze.
- W Dziale dla Dzieci i Młodzieży, Wypożyczalni dla Dorosłych oraz w Wypożyczalni Językowej i Książki Mówionej czekają na Was paczki, których zawartość pozostanie tajemnicą, póki nie zabierzecie ich do domu. Książki te już czekają, by umilić Wam Dzień Zakochanych - zachęcają.

Akcja potrwa od dziś, 14 lutego, do 18 lutego. Przypomnijmy, że w tych dniach główna siedziba biblioteki będzie otwarta od godziny 8:00 do 18:00 (w czwartek od 9:00 do 15:00).

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon