Nowa restauracja przy Rynku 14 ma już nazwę. Będzie się nazywać Skarbiec. Wizualizacje

Już wiadomo, jak będzie się nazywać restauracja, która powstaje w remontowanej kamienicy przy Rynku 14 w Tarnowskich Górach.

Właściciel kamienicy przy Rynku 14 w Tarnowskich Górach już od dawna zapowiada, że oprócz biur, otworzy w niej, na parterze, restaurację.

Dziś, 9 lipca 2021 r., ogłosił nazwę restauracji. Będzie się nazywać restauracja Skarbiec.

"Ponieważ czujemy osobisty sentyment do miasta, rynku, wreszcie samej zabytkowej kamienicy, chcemy wspólnie z Wami promować tę tradycję - nasze korzenie - w nowoczesny sposób. Lokalny patriotyzm, przywiązanie do historii to olbrzymi skarb, zwłaszcza na Śląsku, gdzie drogocenne skarby kryją się niemal w każdej rodzinie - we wspomnieniach, pamiątkach, a nawet... przepisach kulinarnych. Chcemy te skarby przechowywać i odkrywać, a ponieważ w kamienicy przy ul. Rynek 14 miały swoją siedzibę: najpierw Bank Stowarzyszeń, potem Powszechna Kasa Oszczędności, nie mogło być inaczej. Już dziś zapraszamy Was do współtworzenia...RESTAURACJI SKARBIEC!" - ogłoszono na profilu Kamienica Rynek 14.

Ta charakterystyczna, narożna kamienica w stylu secesyjnym przechodzi właśnie metamorfozę. Autorem projektu rewitalizacji budynku jest Koziarski Pracownia Projektowa z Katowic.

Więcej informacji o restauracji i kamienicy Rynek 14 znajdziesz w rozmowie z przedstawicielką inwestora: W kamienicy przy Rynku 14 będzie restauracja. Dla biznesu i rodzin

Zobacz wizualizacje pomieszczeń restauracji.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon