Nowa sesja zdjęciowa tarnogórskich maluszków w jesiennych klimatach i... wizualne zmiany w szpitalu

Za nami kolejny miesiące, a więc także kolejne stylizowane fotografie brzdąców. Tym razem pojawiły się motywy inspirowane porą roku, ale także pluszakowe.

Brzdące urodzone w naszym mieście w pierwszych dniach na świecie otrzymują wyjątkowy prezent. Personel Oddziału Ginekologiczno-Położniczego wykonuje im zdjęcia. I to jakie! Każde z nich jest stylizowane. Maluchy występują w otoczeniu kwiatów, maskotek, w klimatach świątecznych lub bajkowych. W październiku nie zabrakło wątków jesiennych - kolorowych liści, dyni, grzybów czy jeżyków. Drugim powracającym tematem stały się pluszaki, zwłaszcza misie. Fotografie można oglądać w powyższej galerii.

- Małym skarbom, które w ostatnim czasie przyszły na świat na naszej porodówce, życzymy zdrowia, szczęścia i mnóstwa miłości od swoich najbliższych. Niech każdy z Was rośnie silny i pełen ciekawości, odkrywając ten fascynujący świat - dodają przedstawiciele oddziału.

W Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym pojawią się zmiany dotyczące wystroju szkoły rodzenia. Placówka zaprosiła do współpracy same uczestniczki zajęć oraz ich najbliższych. W internetowym głosowaniu mogli oni wybrać najlepszy pomysł na grafikę, jaką zostanie przyozdobiona jedna ze ścian. Ostatecznie wygrał projekt przedstawiający morskie zwierzęta.

- Odnawiamy naszą Szkołę Rodzenia! Chcemy, aby była miejscem takim, jakiego oczekują i w którym dobrze będą się czuły przyszłe mamy, ojcowie, partnerzy i ich rodzina - podają przedstawiciele WSP. - Możemy już zdradzić, że zmian będzie o wiele więcej - zapowiadają.

Kolejne zajęcia szkoły rodzenia w WSP w Tarnowskich Górach zaczną się od listopada. Poprowadzi je położna - pani Dominika Zuber. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu: 733 308 943.

Dzień Dziecka w tarnogórskiej porodówce

Może Cię zainteresować:

Niespodzianka dla tarnogórskiej porodówki. 500 śpioszków na Dzień Dziecka

Autor: Urszula Gołkowska

01/06/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon