Nowy paczkomat InPost w Kaletach. Gdzie go znajdziemy?

W jednaj z dzielnic Kalet pojawiła się nowa maszyna popularnego przedsiębiorstwa dostarczającego przesyłki. To drugie takie urządzenie na terenie gminy.

UM Kalety
Kalety - paczkomat przy ul. Krótkiej w Jędrysku

Paczkomat w Jędrysku

Mieszkańcy Kalet mogą już korzystać z nowego punktu odbioru paczek. Znajduje się na parkingu przy ul. Krótkiej. Jak tłumaczą władze miasta, Jędrysek to jedna z najbardziej zamieszkanych dzielnic, dlatego zdecydowano się właśnie na tę lokalizację.

- Nowy paczkomat z pewnością będzie pomocny i wygodny dla naszych mieszkańców, a także odciąży cieszący się bardzo dużą popularnością, paczkomat w centrum Kalet - dodają pracownicy Urzędu Miasta.

Drugie urządzenie znajduje się przy ul. Żwirki i Wigury 2. Natomiast przy ul. Drozdka 39 urządzono PaczkoPunkt. W tego typu placówkach można wysłać przesyłkę i odebrać paczkę, jeśli kurier nie zastał adresata pod wskazanym adresem lub gdy paczka została przekazana do magazynowania.

Przypomnijmy, że InPost zaprasza swoich klientów do proponowania nowych lokalizacji urządzeń. Jeśli w Twojej okolicy brakuje paczkomatu, a wiele osób chciałoby z niego skorzystać, wybrane miejsce można zgłosić poprzez stronę internetową.

W naszej okolicy aktualnie trwa głosowanie na zamontowanie paczkomatów przy:

  • ul. Ignacego Jana Paderewskiego 93 - Kalety
  • ul. Dworcowa 15 - Ożarowice

Paczkomat na Osadzie Jana w Tarnowskich Górach. Sprawdź jego lokalizację

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon