"O magii bycia kobietą". Damski wieczór w tarnogórskiej kawiarni

Niebo w mieście Tarnowskie Góry zaprasza na wydarzenie z serii "artystycznych podwieczorków". Co ciekawego przygotowali organizatorzy?

Niebo w mieście Tarnowskie Góry
Kawiarnia w mieście Tarnowskie Góry

"Żyć swoją własną bajką"

Brak pomysłów na miłe spędzenie pierwszego dnia weekendu? Z pewnością warto wybrać się do kawiarni, którą znajdziemy w Starych Tarnowicach przy ulicy Wyszyńskiego 139. Dziś, 15 października, o godzinie 17:00 odbędzie się tam spotkanie dedykowane wszystkim tarnogórzankom.

- Mamy zaszczyt zaprosić na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w kawiarni „Niebo w mieście” w Tarnowskich Górach. Będzie to popołudnie spędzone przy ciekawej opowieści, pięknych obrazach i pysznej kawie - zapraszają pomysłodawcy wydarzenia.

Na gości czeka premiera słuchowiska „Niemłodość” w reżyserii Barbary Kwas. Przed audytorium zaprezentują się Marta Krukowska, Agnieszka Pawełek i Zbigniew Krukowski. Nagranie zostanie udostępnione także w wersji online.

Drugą artystyczną atrakcją jest wystawa akwarelowych portretów autorstwa Marii Kurtz. Prace znalazły się w książce "Szukam właściwych słów". Publikację będzie można nabyć w promocyjnej cenie.

- "Ta książka oprowadzi Cię po najskrytszych zakamarkach matczynej duszy", stanowi idealny prezent na babyshower, urodziny, Dzień Matki i wiele innych okazji - zapewniają organizatorzy spotkania.

Niebo w Tarnowskich Górach, czyli gdzie wypić kawę w Starych Tarnowicach

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon