Oberschlesien w Miasteczku Śląskim. Kogo jeszcze zobaczymy podczas Ślonskiego Larma?

Przed nami kolejna odsłona rockowego festiwalu w powiecie tarnogórskim. Imprezę uświetni znany śląski zespół i parada motocykli.

UM Miasteczko Śląskie
Ślonskie larmo 2022

Ślonskie Larmo 2022

W najbliższą sobotę, 3 września, do Miasteczka Śląskiego przyjadą liczne zespoły rockowe. Wśród nich Vital Death, Fire Aspect, Paragraf 210, Break The Void, Landscape Of Souls, Meinusch Project, Coda. Gwiazdą muzyki będzie natomiast Oberschlesien.

- Na terenie festiwalu znajdować się będą punkty gastronomiczne, gdzie będzie można zaspokoić głód i pragnienie - zapowiadają organizatorzy. - Podczas festiwalu odbędzie się także zlot motocyklowy, na który zapraszamy wszystkich użytkowników jednośladów - dodają.

O godzinie 16:00 z ulicy Sportowej wyruszy parada motocykli. Następnie skieruje się w stronę dworca kolejowego, skręci w ulicę Ceramiczną, dalej Norwida, Pindora, przez osiedle do ulicy Wspólnej, następnie Sztolniową, Słoneczną, wyjazd na Modrzewskiego, Rubinową i św. Marka, wyjazd w Żyglinie na ulicę Śląską i powrót na stadion ulicami Wyciślika, Woźnicką i Dworcową.

Ślonskie Larmo Rock Festiwal

Koncerty odbędą się na boisku na terenie Centrum Sportu i Rekreacji w Miasteczku Śląskim. Wejście na festiwal od ulicy Dworcowej, motory wjeżdżają na teren imprezy ulicą Sportową. Początek wydarzenia o godzinie 14:00. Wstęp bezpłatny.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon