Oberschlesien z nowym teledyskiem, a w nim... orkiestra z Miasteczka Śląskiego! Widzieliście już?

Muzycy z powiatu tarnogórskiego połączyli siły ze znanym zespołem metalowym. Efektem współpracy jest nowy clip do utworu "Basztard". Od ostatniego weekendu obiega Internet.

Oberschlesien & Orkiestra z Miasteczka

Ostatnie dni przyniosły ciekawą niespodziankę. Orkiestra Reprezentacyjna Gminy Miasteczko Śląskie pochwaliła się nowym projektem. Muzycy już nie raz pokazywali, że lubią przełamywać schematy. Tym razem wykonali utwór "Basztard" zespołu Oberschlesien. I to nie sami. Towarzyszyli im członkowie metalowej grupy. Efekt prezentuje się naprawdę ciekawie.

- Badnijcie, jaki momy do Wos maszket. Nosz utwor "Basztard" z płyty "IV" w wersji z Orkiestrą Reprezentacyjną Gminy Miasteczko Śląskie i z super łobrozkiym. I dowejcie pozór, bo to dopiyro zajawka tego, co razym rychtujymy - zapowiadają muzycy.

Projekt wsparł Miejski Ośrodek Kultury w Miasteczku Śląskim oraz Urząd Miasta Miasteczko Śląskie. Sponsorami zadania zostali: Hurtownia Elektryczna EL-VID i Fotowoltaika Smart Business Marian Budny. Za realizację odpowiadają WALK Pictures, a także Sidus-Art. W powyższej galerii znajdziecie trochę kardów z teledysku, a do tego zdjęcia z prób przed premierą nagrania.

Kamilianie orkiestra tarnowskie góry film

Może Cię zainteresować:

Pamiętacie Latino party w Mieście Gwarków? Kamilianie prezentują nowe nagranie z tego wieczoru

Autor: Urszula Gołkowska

07/08/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon