Okradł własną babcię. Czeka go do pięciu lat za kratkami

25-letni mieszkaniec powiatu tarnogórskiego przywłaszczył sobie 20 tysięcy złotych. W jego mieszkaniu znaleziono 100 działek amfetaminy.

Okradl babcia

Skradziona gotówka i narkotyki

Do zdarzenia doszło w ubiegły weekend. Do jednej z mieszkanek Kalet przyjechał w odwiedziny jej wnuk. Kiedy starsza kobieta wyszła z pokoju, żeby przygotować obiad dla gościa, mężczyzna niecnie wykorzystał jej nieobecność. Kiedy seniorka wróciła do pomieszczenia, nie znalazła w nim już swoich 20 tysięcy złotych. Poszkodowana postanowiła poszukać pomocy u funkcjonariuszy.

- Zaniepokojona i bezradna 79-latka sprawę zgłosiła policjantom. Po otrzymaniu zgłoszenia, mundurowi z Kalet pojechali do mieszkania wyrodnego wnuka - informują mundurowi.

Podczas przeszukania nie znaleziono niestety ukradzionej gotówki. Natknięto się jednak na inną rzecz, która dodatkowo pogorszyła sytuację złodzieja. Był to woreczek z białą substancją, która okazała się amfetaminą. Ilość narkotyku wystarczyłaby na 100 działek dilerskich. Jej właściciel został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Za kradzież oraz posiadanie środków odurzających grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

fot. Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Pijany zlodziej tg

Pijany złodziej chciał płacić cudzą kartą....

Marihuana kalety 1

Pół kilograma marihuany w Kaletach. 20-latek...

Zlodziej telefonu tarnowskie gory

Oszukała sklep na 12 złotych. Grozi jej osiem...

61 630819

Dealer narkotykowy schwytany w Miasteczku Śląskim

5

Dealer narkotyków na Przyjaźni? Znaleziono u...

Wypadek w kaletach

Uczestnicy wypadku w Kaletach zatrzymani

Nietrezwy kierowca w tworogu

W organizmie promil, w kieszeni narkotyki....