Opiekunka osób starszych – poszukiwana!

Czas nie stoi w miejscu, co widzimy zarówno po naszych dzieciach, rodzicach czy dziadkach. Niektórzy seniorzy, zarówno w naszym kraju jak i w Niemczech nie mają tyle szczęścia – bliskiej rodziny, która mogłaby się nimi odpowiednio zając, zaopiekować. Wyjście do sklepu, posprzątanie mieszkania może być dla nich sporym wyzwaniem. Właśnie dlatego, decydują się na prywatnego opiekuna, który pomoże im w domowych czynnościach, a także będzie towarzyszem rozmowy. Na chwilę obecną, jedna z tarnogórskich firm poszukuje opiekunek osób starszych na terenie Niemiec. Chcecie poznać więcej szczegółów?

SWORK

Poznajcie S-Work

S-Work to agencja pracy tymczasowej, której siedziba mieści się przy ulicy Krakowskiej 16/2 w Tarnowskich Górach. Czym konkretnie się zajmują? S-Work specjalizuje się w opiece osób starszych na terenie Niemiec. Agencja działa prężnie już od 4 lat. Trzeba przyznać, że przez ten czas nie próżnowała, a tworzyła solidne podstawy swojej działalności, nawiązując trwałą współpracę z niemieckimi partnerami. Co oczywiście się opłaciło!
Aktualnie firma S-Work poszukuje opiekunek (tylko kobiet!) do osób starszych w Niemczech. Jakie są wymagania? Z pewnością przydałoby się doświadczenie jako opiekunka osób starszych, a także znajomość podstaw języka niemieckiego. Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy z osobami starszymi, ale barierą jest język, możesz odetchnąć z ulgą! S-Work posiada nauczyciela języka niemieckiego, który dla zainteresowanych opiekunek prowadzi przyśpieszony kurs języka niemieckiego w siedzibie firmy. No dobrze, ale czym właściwie zajmuje się opiekunka?

Dzień z życia opiekunki osoby starszej

Każdy senior, to zupełnie inny przypadek. Część osób starszych potrzebuje pomocy w sprzątaniu, przygotowaniu posiłków, zrobieniu zakupów czy zwykłej rozmowy, towarzystwa. Zwłaszcza podczas wielogodzinnych potyczek w chińczyka. Niestety, problemy innej grupy seniorów mogą być nieco poważniejsze. Najczęściej zapominają o przyjmowaniu leków, mają problemy z poruszaniem się, ubraniem, samodzielnym jedzeniem czy kąpielą.
Decydując się na pracę oferowaną przez S-Work, możesz liczyć na zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby starszej, której będziesz opiekunką. Agencja zapewnia Ci bezpieczny transport do Niemiec i z Niemiec do domu. O kontakt z bliskimi również nie musisz się martwić, S-Work również oto zadba.

Musisz wiedzieć, że na terenie Niemiec spędzisz od 6 tygodni do 2 miesięcy. Spokojnie, jeżeli Twój podopieczny nie stanie na nogi, będziesz mieć zmienniczkę. Zwykle osoba starsza, potrzebująca pomocy posiada dwie opiekunki, które się „wymieniają”. Tak, dobrze rozumiecie. Jedna z Was wróci do Polski, a druga pojedzie do Niemiec. Pewnie zastanawiacie się jak kształtują się zarobki na takim stanowisku? Decydując się na pracę opiekunki w S-Work możesz liczyć na zarobek od 6 tys. zł do 12 tys. zł miesięcznie na rękę!

Jesteś zainteresowana pracą opiekunki osoby starszej? Zatem łap za słuchawkę i zadzwoń do rekrutera z S-Work: 533 726 939. Wolisz osobisty kontakt? Nie czekaj, a odwiedź siedzibę firmy, znajdującej się przy ulicy Krakowskiej 16/2.

Zostań opiekunką osoby starszej w Niemczech. Zgłoś się do S-Work!

S-Work
ul. Krakowska 16/2
42-600 Tarnowskie Góry
Tel.: 533726939
www: https://swork.pl/
e-mail: biuro@swork.pl
Facebook: https://pl-pl.facebook.com/sworkpiekary/

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon