Oświadczenie Kolei Śląskich. Rzecznik: Wysyłamy największe jednostki. Robimy, co możemy

Oświadczenie Kolei Śląskich we wtorek 2 maja wygłosił ich rzecznik prasowy, Maciej Zaremba. W majówkę połączenia KŚ cieszą się ogromnym powodzeniem. Zdarza się, że w pociągach jest tłoczno. - Zaskoczyliście nas, że tak chętnie wybraliście Koleje Śląskie. Robimy, co możemy - mówi rzecznik i dziękuje podróżnym za zaufanie i wybór Kolei Śląskich jako weekendowego przewoźnika. - Wysyłamy największe jednostki, jakimi dysponujemy, a gdzie możemy, łączymy pociągi w pary - dodaje Maciej Zaremba. W nagraniu poniżej całość oświadczenia.

Rzecznik prasowy Kolei Śląskich Maciej Zaremba

- Dziękujemy, że jeździcie razem z Kolejami Śląskimi i ten piękny weekend majowy spędzamy razem - mówi Maciej Zaremba. - Wiemy, że nie zawsze jest idealnie. Zdarza się, że w pociągach jest tłoczno. Za to bardzo przepraszamy, ale jednocześnie zapewniamy, że wysyłamy największe jednostki, jakimi dysponujemy, a gdzie możemy, łączymy pociągi w pary, by przewieźć Was jak najwięcej, byście poznali piękne nasze góry, odwiedzili swoje ukochane zakątki i wspólnie z nami przemierzali cudowne województwo śląskie. Za to bardzo dziękujemy. Wiemy, że zdarzają się sytuacje, gdy jest trudniej, gdy w pociągu jest nas więcej, ale Wasze zainteresowanie ekologicznymi kolejami przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Zaskoczyliście nas, że tak chętnie wybraliście Koleje Śląskie. Robimy, co możemy, by zapewnić Wam przewóz w jak najlepszych warunkach i dziękujemy, bardzo dziękujemy za to zaufanie i wybór nas jako Waszego weekendowego przewoźnika.

Bardzo prosimy, by wszelkie uwagi dotyczące naszych usług kierować kanałami oficjalnymi - dodaje Maciej Zaremba. - To najpewniejsze, sprawdzone i zweryfikowane źródło kontaktu z klientem, kontaktu ze spółką. Bardzo prosimy, by korzystać z tych adresów mailowych, dzwonić na naszą infolinię.

- Jednocześnie zwracamy uwagę, że nie każdy musi mieć swoje konto w mediach społecznościowych, nie każdy musi być ich aktywnym użytkownikiem, nie każdy musi być na Facebooku, na Twitterze. Dlatego prosimy, by korzystać z oficjalnych źródeł, a wszystkie informacje, które pojawiają się w mediach społecznościowych, a nie należą do Kolei Śląskich, traktować z pewnym dystansem - podkreśla rzecznik..

Jak dodaje Maciej Zaremba, informacje nieoficjalne nie zawsze są w 100% sprawdzone i mogą wprowadzać w błąd. Dlatego Koleje Śląskie proszą, by sprawdzać w pierwszej kolejności kanały oficjalne, czyli ich stronę internetową, a następnie oficjalne kanały KŚ w mediach społecznościowych, potem zaś wszystkie uzupełniające informacje. W razie wątpliwości Koleje Śląskie proszą o bezpośredni kontakt.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

III Festiwal Restauracji Śląskich zacznie się już 27 maja

III Festiwal Restauracji Śląskich zacznie się już 27 maja!

Inwestycje mieszkaniowe slask

Topowe inwestycje mieszkaniowe na Śląsku

Gdzie przechować rzeczy po zalaniu mieszkania?

Gdzie przechować rzeczy po zalaniu mieszkania?

Już 24 lutego startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich

Startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich

Polski sernik w czołówce światowych rankingów!

Polski sernik w czołówce światowych rankingów!

Ks obnizki 1920x1080

KŚ – zniżki na bilety elektroniczne i z biletomatów!

Przejazdy grupowe fb

W grupie raźniej! specjalna taryfy Kolei Śląskich dla grup