Otwarcie biedronki przy ul. Janasa na Osiedlu Przyjaźń. Mięsna lada i piekarnia to nie wszystkie nowości

Po niespełna dwóch miesiącach zamknięcia ponownie otwarta została Biedronka przy ulicy Janasa. Od samego rana sklep wypełnił się tłumami gości. Z okazji otwarcia zostały przygotowane liczne promocje, a "maskotka" Biedronki witała i zapraszała nowych klientów.

Nowo wyremontowany sklep Biedronka przy ulicy Janasa został otwarty w czwartek, 1 września o godzinie 6. Remont tego obiektu rozpoczął się 11 lipca, jednak nie było wówczas wiadomo, jak długo potrwa renowacja obiektu.

Liczne promocje i akcja powitalna

Kilka dni przez otwarciem - we wtorek, 30 sierpnia przy Biedronce na ulicy Janasa wywieszone zostały plakaty informujące o oficjalnej dacie ponownego startu sklepu. Przez niespełna dwa miesiące budynek został wydłużony o około trzy metry, ściana frontowa została przeszklona, wiata z wózkami przeniesiona na bok obiektu, a cały sklep zyskał nowoczesny design.

Od godziny szóstej, 1 września przed sklepem liczba klientów zaczęła stopniowo wzrastać, około godziny 9 parking został całkowicie wypełniony. Warto wspomnieć, iż przy ul. Janasa do dyspozycji klientów jest 56 miejsc parkingowych, a dodatkowo dwa dla osób niepełnosprawnych. Po godzinie 8 przed wejściem do sklepu pojawiła się "maskotka" Biedronki, która zapraszała gości do środka. Oprócz tego, można było, wyjątkowo nie przy kasie, wyrobić sobie kartę "moja biedronka". Klienci byli także zapraszani do degustacji świeżych serów i szynek.

Mięsna lada, piekarnia i wiele więcej

Po remoncie w odnowionym sklepie pojawiło się wiele nowości. Od 1 września klienci mogą korzystać z mięsnej lady, przy której można nabyć świeże wędliny, mięso, sery a także wędzone ryby. Tuż obok umieszczone zostało stanowisko piekarni, gdzie klienci mogą wybierać w kilku rodzajach bułek i chlebów.

Oprócz tego częściowo strefa warzyw i soków, a także nabiału została umieszczona w długiej przeszkolonej lodówce. Dział warzyw i owoców standardowo mieści się tuż przy wejściu do biedronki - na środkowej wyspie. Dodatkowo klienci w Biedronce mogą zaopatrzyć się w kasze, makarony, chemię, alkohole, napoje, produkty zbożowe, kosmetyki i wiele innych rodzajów artykułów spożywczych i przemysłowych.

Od dnia otwarcia do soboty, 3 września trwa promocja na artykuły przemysłowe - przy zakupie dwóch sztuk obowiązuje rabat 30 procent na oba produkty. Finalizacji zakupów można dokonać przy odnowionych stanowiskach kas, gdzie umieszczonych zostało 6 samoobsługowych oraz 3 tradycyjne.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon