Otwarcie nowego sklepu Pepco w Świerklańcu. Natomiast na otwarcie Rossmanna trzeba będzie poczekać

W Świerklańcu przy ulicy Parkowej został otwarty pierwszy sklep Pepco. Przygotowywanie do otwarcia trwało co najmniej kilka miesięcy. Towar rozłożony był tam już od marca, jednak inspektor budowalny nie wydał zezwolenia na użytkowanie. Równocześnie do otwarcia przygotowywany był sklep Rossmann, jednak pomimo wcześniejszych zapowiedzi nadal jest zamknięty.

Pepco Świerklaniec

W czwartek, 15 września przy ulicy Parkowej w Świerklańcu został otwarty nowy sklep - Pepco, znajdujący się centrum handlowym przy Biedronce. Od samego początku parking został wypełniony, a w sklepie panował tłum.

- Przyjechałam do Pepco z samego rana, liczyłam na dodatkowe promocje. Nie są tak duże, jak myślałam. Mimo to sklep został dobrze zagospodarowany i jest nowoczesny - wyjaśniła Maria, mieszkanka Świerklańca.

Pepco to sklep z szeroką gamą artykuł - od odzieży (damskiej, męskiej, dziecięcej) po tekstylia, wyposażenie kuchni i dodatki do każdego pomieszczenia domostwa.

Otwarcie przesuwało się od marca

Od marca 2022 roku data otwarcia była odkładana o kolejne tygodnie. Już od tego czasu w sklepie rozłożone były towary. Na początku sierpnia wyznaczono termin otwarcia na koniec miesiąca. Jednak ze względu na brak pozwolenia na użytkowanie i trwające odbiory techniczne, termin ponownie został przesunięty na 15 września.

Nadal nie wiadomo kiedy dokładnie zostanie otwarty Rossmann, którego prace budowlane odbywały się równocześnie ze sklepem Pepco. Nadal nie ma tam nawet rozłożonego towaru, jak wyjaśnił Jakub Jankowski z działu prasowego, wystąpiły problemy administracyjno-organizacyjne. Pozostałe sklepy centrum handlowego wciąż są niezagospodarowane. Nadal nie zostali ogłoszeni kolejni najemcy.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tarnowskie Góry Semafor makieta kolejowa

To koniec makiety kolejowej Semafor w Tarnowskich Górach

Projekt Memento Tarnowskie Góry

Memento Tarnowskie Góry z wyróżnieniem Śląskie Lokalnie

Tarnowskie Góry, ulica Gliwicka

Zmiany na drogach w Uroczystość Wszystkich Świętych

Projekt bez tytułu 2021 09 20 T132001 362

Cis Donnersmarcka coraz atrakcyjniejszy

Tarnowskie Góry info

Podsumowanie tygodnia 06.-12.09

Tarnowskie Góry Rybna

Kompostownia w Rybnej. Radny Adrian Wolnik interpeluje

Mobilne Punkty Szczepień przy kościołach

Szczepienia przeciwko COVID-19 przy kościołach