Pani Maria Rogocz z Kalet z tytułem "Aktywna Seniorka" 2022. Gratulacje!

Znamy już laureatów tegorocznej edycji konkursu "Aktywny Senior". Wśród nich społeczniczka z powiatu tarnogórskiego!

Śląski Urząd Wojewódzki/B. Szwedowski
Aktywny senior 2022

Aktywni Seniorzy 2022

W zeszłym tygodniu w Sali Marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczysta gala, na którą zaproszono 14 laureatów. Wyróżniający się swoją działalnością, zaangażowaniem i energią seniorzy zostali wyróżnieni honorowymi tytułami.

Bardzo dziękuję za Waszą postawę i Wasz trud. Przyjmijcie te gratulacje i wyróżnienia, tak jakbyście przyjmowali je dla całego swojego środowiska, w którym działacie, jesteście aktywni i jesteście wzorem do naśladowania – mówił wicewojewoda śląski Robert Magdziarz.

W tym roku na konkursu nadesłano 80 kandydatur. Spośród nich jury wybrało 14 laureatów. To aktywiści, społecznicy, członkowie stowarzyszeń, artyści, w skrócie: inspirujące postacie.

Chcemy Wam podziękować nie tylko za ten rok, ale za wszystkie lata, kiedy swoim sercem dzielicie się z tymi, którzy tego potrzebują. Jestem zaszczycony co roku, że mogę spotykać tak wspaniałych ludzi – stwierdzał wicewojewoda śląski Jan Chrząszcz.

Nagroda dla mieszkanki Kalet

Wśród tegorocznych laureatów znalazła się także mieszkanka Kalet. Tytuł "Aktywnej Seniorki" przypadł pani Marii Rogocz. Jej kandydaturę zgłosił Burmistrz Miasta Kalety. Pani Maria jest prezesem Stowarzyszenia Społeczno–Kulturalnego w Kaletach.

- Serdecznie gratulujemy wyróżnienia, a wszystkim seniorom życzymy długich lat życia w dobrym zdrowiu oraz wielu dalszych ciekawych pomysłów na aktywne spędzanie wolnego czasu - cieszą się przedstawiciele miasta.
Magdalena Latacz

Może Cię zainteresować:

Z Magdaleną Latacz o Uniwersytecie Trzeciego Wieku: "Praca społeczna - to nasza misja"

Autor: Urszula Gołkowska

22/10/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon