Park Wodny w Tarnowskich Górach otwiera sezonową atrakcję dla najmłodszych

Przy basenie w naszym mieście będzie można skorzystać z nietypowego placu zabaw. Infrastruktura powstała z myślą o dzieciach cieszy się dużą popularnością. Już w ten weekend zostanie ponownie udostępniona gościom.

Park Wodny Tarnowskie Góry
Tarnowskie góry park wodny plac zabaw

Wodny Plac Zabaw zaprasza

Ciepłe majowe dni to zapowiedź zbliżającego się lata. Zanim jednak nadejdzie, Park Wodny w Tarnowskich Górach otworzy miejsce dedykowane dzieciom. Jedną z atrakcji kompleksu sportowo-rekreacyjnego jest Wodny Plac Zabaw. Zostanie on udostępniony gościom w najbliższą sobotę, 13 maja.

- To miejsce dla dużych i małych fanów wodnego szaleństwa - zapraszają właściciele. - Zabawa nie kończy się na atrakcjach wodnych – w naszym Wodnym Placu Zabaw znajdziecie również takie atrakcje, jak Strefa Odkrywcy czy boisko do siatkówki - dodają.

Na terenie placu ulokowano plażę, zjeżdżalnie, armatki wodne, strefę odkrywcy i inne zabawki. Podczas gdy maluchy będą szaleć odkrywając nowe atrakcje, rodzice mogą odpocząć na leżakach pod parasolami.

Nad bezpieczeństwem wszystkich czuwa ratownik Parku Wodnego. Przy placu zabaw znajduje się basen o powierzchni 338 m². Temperatura wody wynosi 28-30°C. Atrakcja jest otwarta w godzinach: 8:00-22:00. Wejście odbywa się w ramach biletu do Parku Wodnego.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon