Pchli Targ w Tarnowskich Górach powraca. Kiedy odbędą się te wydarzenia?

W naszym mieście znów można będzie wystawić na sprzedaż zalegające na strychach skarby. Urząd Miasta wyznaczył pięć dat.

UM Tarnowskie Góry
Pchli targ w tarnowskich górach

Pchli Targ w Tarnowskich Górach

Wiele osób z radością pozbywa się przedmiotów, które od dawna nie są już potrzebne, a mogą jeszcze sprawić komuś przyjemność. Podczas pchlich targów miłośnicy stylu vintage czy retro mają okazję, by zanurkować w świat starych przedmiotów z duszą. Tarnowskie Góry zapraszają na serię takich właśnie wydarzeń.

- Tradycyjnie już będzie to okazja do kupienia ciekawych rzeczy w atrakcyjnych cenach, a także sprzedania już niepotrzebnych nam przedmiotów - zachęcają organizatorzy.

Podczas poprzednich edycjach na Pchlim Targu goście mogli znaleźć zabawki, elementy wystroju wnętrz, zastawę stołową czy odzież. Wydarzenia będą miały miejsce na parkingu pomiędzy ulicami Sienkiewicza, Sobieskiego i Strzelecką. Odbędą się w każdą ostatnią sobotę miesiąca w godzinach: 8:00-12:00. Zainteresowani mogą już rezerwować sobie następujące terminy: 27.05, 24.06, 29.07, 26.08, 30.09. Wystawcy nie muszą się wcześniej zapisywać. Na Pchlim Targu można wystawiać swój asortyment całkowicie za darmo.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon