Pchli Targ w Tarnowskich Górach powraca. Pierwsze spotkanie ze starociami już w maju

Miłośnicy przeglądania starych strychów i kufrów nie muszą już przeczesywać rodzinnych składzików. Wystarczy wybrać się do centrum miasta i poprzeglądać skarby zaprezentowane przez innych wystawców. Wiemy już, kiedy takie okazje pojawią się w tym sezonie.

UM Tarnowskie Góry
Tarnowskie gory pchli targ

Pchli Targ w Tarnowskich Górach

Powraca cykliczna inicjatywa, jaka odbywa się w naszym mieście w ciepłe miesiące. Każdy zainteresowany może zaopatrzyć się w wyjątkowy, stary przedmiot lub poszukać chętnych na jego zakup. Pchle targi odbędą się na parkingu między ulicami Sienkiewicza, Sobieskiego i Strzelecką w godzinach od 8:00 do 12:00. Udział w nich jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Wydarzenia zaplanowano na dni:

  • 25.05
  • 29.06
  • 27.07
  • 31.08
  • 28.09
- Czekamy na miłośników antyków, pasjonatów ciekawych ubrań, kolekcjonerów starych zabawek i sprzętów, którym chcielibyśmy dać drugie życie - zapraszają organizatorzy. - Tradycyjnie już, będzie to okazja do zakupu fascynujących przedmiotów w atrakcyjnych cenach, a także możliwość sprzedaży tych, które przestały być Wam potrzebne - dodają.
Tarnowskie gory koncerty organowe konwikt

Może Cię zainteresować:

Rozpoczęły się Koncerty Organowe w Konwikcie. Kiedy posłuchamy klasyków w TG?

Autor: Urszula Gołkowska

06/05/2024

Tarnowskie gory noc muzeow

Może Cię zainteresować:

Noc Muzeów 2024 w Tarnowskich Górach. Znamy już plan imprezy

Autor: Urszula Gołkowska

02/05/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon