Piknik rodzinny dla Waldka Arndta. Dochód zostanie przeznaczony na jego dalszą rehabilitację

Przy Szkole Podstawowej nr 8 odbędzie się piknik rodzinny. W programie przewidziano między innymi występy lokalnych artystów oraz loterię fantowa. Dochód zostanie przeznaczony na dalszą rehabilitację Waldemara Arndta, który w 2022 roku uległ poważnemu wypadkowi.

Gromy dla Waldka

Piknik rodzinny dla Waldka

Tarnogórzanin Waldemar Arndt w lipcu 2022 roku uległ poważnemu wypadkowi. Podczas pobytu w Sianożętach (woj. zachodniopomorskie) prąd wciągnął go w głąb wody. Mężczyzna do momentu przyjazdu ratowników przebywał pod wodą 8 minut. Lekarze stwierdzili u niego niedotlenienie. Od tamtej pory mężczyzna jest w śpiączce. Tarnogórzanin obecnie przebywa w domu, gdzie stale musi być poddawany rehabilitacji.

Ze względu na kosztowną rehabilitację rodzina i przyjaciele postanowili zorganizować piknik rodzinny. Wydarzenie odbędzie się 23 września przy ulicy Janasa 11. W programie przewidziano m.in. loterię fantową, występy lokalnych artystów, w tym Bernadety Kowalskiej, licytacje, występ pokazowy na BMX-ie, samochód wojskowy, strefę gastronomiczną oraz atrakcje dla najmłodszych: jazdę na kucyku, pokaz psów i dmuchany zamek.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12.00, a zakończy o 20.00. Zbiórkę można wesprzeć wpłacając dowolną sumę na konto Fundacji Sedeka, a w tytule dopisać "12267 Arndt Waldemar".

Gromy dla Waldka

Może Cię zainteresować:

Festyn charytatywny "Gromy dla Waldka". W wyniku wypadku doszło u niego do śmierci mózgu

Autor: Martyna Urban

05/09/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon